«Дніпро» розібрався з «Політехніком»

dpr (1)

Лідер чемпіонату відвантажив більше 100 очок в кільце одного з аутсайдерів ліги.

«Дніпро» — «Політехнік» 108:64 (32:16, 30:15, 31:19, 15:14)

11 лютого 2018 року. Дніпро. ДС «Шинник»

«Дніпро»: Вільховецький (11 + 5 передач), Мішула (10 + 9 передач), Ревзін (13 + 4 передачі), Глєбов (11 + 8 підбирань + 5 передач), Тимофеєнко (18 + 7 підбирань) — старт; Шундель (11), Шевченко (15 + 11 підбирань + 4 передачі), Сізов (4), Мироненко (4 + 5 підбирань), Закурдаев (11).
Головний тренер Денис Журавльов

«Політехнік»: Йованович (9), Козлов (3 + 6 передач), Барнс (23 + 4 передачі), Рочняк (0 + 4 підбирання), Вуйович (8) — старт; Колотілов (2), Кузнєцов, Савченко (3), Чавунів (2 + 4 підбирання), Рудаков (6 + 7 підбирань + 5 передач), Тарасенко (8 + 7 підбирань).
Головний тренер: Тимур Арабаджи

Три поспіль перемоги на виїзді надавали вболівальникам гостей сподівання на боротьбу проти лідера чемпіонату. Та сподівань вистачило лише на кілька стартових хвилин. Першим влучанням гостей став триочковий Йовановича у відповідь на результативну атаку Тимофеєнка. Останній сходу данком повернув лідерство господарям. Гості зусиллями того ж Йовановича спробували стримати Дніпро. На мить рахунок навіть вирівнявся та це був останній позитив для гостей у першій половині.
Господарі значно переважали гостей за всіма компонентами гри. Різниця невпинно зростала. Після першої половини у Дніпра було +16, а до перерви уже +31.

До речі:  Володимир Коваль став головним тренером харківського Політехніка

Перевага за точними кидками – 21:10, зокрема за трьохочковими – 9:5. Підбирання – 32:19.

Незважаючи на беззаперечну перевагу господарі не збиралися зупинятися. Певний час після поновлення боротьби гравці Дніпра дозволили супернику стримувати різницю, та ще до кінця третьої 10-хвилинки знову стрімко пішли в відрив.

У заключній чверті господарі дещо зменшили темп гри, та за 4 хвилини до кінця ігрового часу вони вже перейшли за 100 набраних очок.

У підсумку ювілейна 20-та перемога Дніпра – найрезультативніша в сезоні
У господарів особливо відзначилися капітан Тимофеєнко, Шевченко з дабл-дабл, Глєбов та Мішула.
Дніпро наступний поєдинок зіграє 16 лютого в Одесі. Харків’яни того ж дня гратимуть в Южному.