Дніпро поступився Буюкчекмедже і завершив виступ у Кубку Європи FIBA

image -42-

Кубок Європи FIBA

Кваліфікація. Перший раунд, другий матч

Дніпро – Буюкчекмедже (Туреччина) 67:83 (13:20, 20:21, 22:22, 12:20)

Дніпро: Тимофеєнко 15 + 6 підбирань + 4 передач, Дзюба 11 + 8 підбирань, Вільховецький 5 + 4 підбирання + 2 передачі, Ревзін 1 + 3 передачі, Закурдаєв 0 – старт, Глєбов 11 + 4 підбираня, Мішула 10, Загреба 6, Шундель 5, Сизов 3 + 4 підбирання, Санон 0, Шевченко 0.

Перший матч 89:88

Хід гри

Дебют матчу, який починався з “+1” дня Дніпра, можна охарактеризувати двобоєм форвардів – Тимофеєнка та Молдовану. Дуже швидко вони набрали по 7 очок, взявши левову долю кидків на себе. Однак ривок 8:0 від Буюкчекмедже дозволив гостям вирватися в лідери. Дніпро залишав суперників на дузі без опіки, за що турки покарали двома дальнімі влучаннями. Українцям явно не вистачало опцій в атаці – дніпряни багато атакували з-за дуги, але відсоток залишав бажати кращого.

На екваторі другої чверті Дніпро нарешті оформив міні-ривок за рахунок дальних влучань Сизова, Дзюби та Шунделя, скоротивши відставання до 3 балів. Проте ця активність виявилася лише тимчасовою: гості продовжували краще атакувати з гри і саме завдяки пристойному відсотку зберігали лідерство. Дніпро у другій десятихвилинці не впорався з Вокером, який допоміг Буюкчекмедже за рахунок індивідуальних дій, та продовжуав багато фолити. Наблизившись до суперника, господарі знов його відпустили і отримали “-8” за підсумками першої половини гри.

Двічі Дніпро підбирався до суперника в третій чверті, однак обидва рази у Буюкчекмедже знаходилася своя відповідь. Спочатку гості відреагували на міні-ривок Дніпра точними дальніми Молдовану і Стояновськи, після чого відповіли на вдалий відрізок господарів результативними діями Вокера. Окремо треба відзначити Мішулу, який провів ефектну десятихвилинку, оформивши серію триочкових, та вибуховий данк після свого ж перехоплення. Але перед вирішальним відрізком гості зберегли свою 8-очкову перевагу.

На жаль, заключна десятихвилинка залишилася за гостями. Дніпро почав частіше втрачати м’яч і зробив серію необов’язкових фолів, втратив ниті гри в атаці і після великої переваги повністю програв щит. Гості, як і раніше краще атакували з гри, а чергова серія триочкових у виконанні Молдовану і ко стала визначальною в цьому матчі. Буюкчекмедже не дозволив Дніпру повернутися в гру і виграв матч з комфортною перевагою, оформивши вихід до наступного раунду. Дніпро, незважаючи на кадрові втрати суперника, після виїзної перемоги зазнав домашньої поразки, завершивши євросезон у першому раунді кваліфікації Кубку Європи FIBA.