Дніпро переграв Хімік в кінцівці

IMG-1385

Южненці до останнього претендували на перемогу, але допустили в кінцівці занадто багато помилок.

Дніпро — Хімік 78:73 (13:18, 27:20, 25:22, 13:13)

12 жовтня 2018 року. Дніпро. ДС ” Шинник»

Дніпро: Мішула (12 + 5 передач + 3 перехоплення), Закурдаєв (17 + 4 втрати), Ревзін (12 + 5 підбирань), Тимофеєнко (7 + 6 підбирань + 7 передач), Кушніров (11) — старт; Шундель (4), Кожем’якін (4), Бондарчук (4), Сизов (2), Прокопенко (5), Натяжко.
Головний тренер: Денис Журавльов

Хімік: Рябчук (0 + 3 перехоплення), Едвін (2 + 6 передач), Войналович (11 + 4 підбирання), Джонс (11 + 6 підбирань), Павлов (7 + 7 підбирань + 4 втрати) — старт; Мальчевський, Антипов (8), Ковальов (2), Марченко (18), Сидоров (14).
Головний тренер: Віталій Степановський

До провалу в кінці другої чверті Хімік досить впевнено справлявся з Дніпром, який дуже натужно і почав довго шукав свій ритм. Розігралися дніпряни десь до середини третьої чверті, але більше, ніж на сім очок, від суперника не пішли.

До речі:  Команда Дніпра U-14 зіграла стартові поєдинки Європейської юнацької баскетбольної ліги

І як тільки Дніпро дещо послабив хватку, Хімік відразу ж повернувся в гру і повернув собі лідерство. Гра передбачувано зайшла в кінцівку, де все вирішив індивідуальний клас виконавців і вміння не зробити зайвих помилок. За 3:46 до кінця основного часу Максим Закурдаев потрапив ключовий триочковий кидок, а потім Дніпро, закрив своє кільце, закріплював лідерство штрафними.

На щастя для господарів, вони були точні в більшості спроб, а ось Хімік свої шанси упустив. У потенційно рятівній атаці Кирило Марченко, який зіграв відмінний матч, замість кидка запустив м’яч в аут в спробі заграти Крістіана Джонса під кільцем.

Друга перемога Дніпра (ще більш натужна, ніж перша) і друга поразка Хіміка.