image-2

Потужно проведена третя чверть забезпечила успіх господарям.

Дніпро – Політехнік– 70:59 (13:19, 15:10, 22:9, 20:21)

6 жовтня 2018 року. Дніпро. ДС ” Шинник»

Дніпро: Мішула (14 + 4 передачі), Закурдаєв (2 + 4 передачі + 3 перехоплення), Ревзін (6), Тимофеєнко (17 + 10 підбирань + 3 перехоплення), Кушніров (12 + 5 підбирань) – старт – Шундель (7), Кожем’якін, Натяжко, В. Прокопенко (7 + 9 підбирань), Сізов (5)
Головний тренер: Денис Журавльов

Політехнік: С. Кузнєцов (6), Козлов (11 – 5 втрат), Стефанишин (5 + 6 підбирань + 4 передачі, 4 втрати), Рочняк (9 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Вуйович (10 + 7 підборів) – старт; Спасіч (4), Чавунів, Натесан (8), Джейсон Картер (6 + 11 підбирань + 2 блок-шота)
Головний тренер: Тимур Арабаджи

У трьох з чотирьох чвертей матчу Дніпро відчував серйозні проблеми в нападі. Пов’язані вони були з дуже слабкою реалізацією триочкових і великою кількістю промахів Олександра Мішули і Станіслава Тимофеєнка. Підправити особисту статистику до більш-менш прийнятних показників лідерам господарів вдалося тільки на останніх хвилинах. Однак потужно проведеного третього періоду, вагомої переваги в «фарбі» і величезної кількості втрат у Політехніка дніпрянам вистачило для загальної перемоги.