Дмитро Глєбов: Усі чекають від Дніпра тільки перемоги

21849262-1310234755765646-1551383117-n

Форвард бронзового призера Суперліги Парі-Матч Дніпра Дмитро Глєбов в інтерв’ю клубній прес-службі поділився думками напередодні першого матчу першого раунду кваліфікації Кубку Європи FIBA, в якому наша команда у Стамбулі гратиме проти Буюкчекмече.

«Ми готуємося до цієї гри, як до звичайного матчу, адже можна перегоріти, якщо сильно налаштовуватися. Просто треба розуміти, що це матч єврокубку, в якому ми представлятимемо імідж клубу, представлятимемо країну. Усі будуть чекати від нас тільки перемоги, тому ми максимально готуємося, розбираємо суперника і, сподіваюся, покажемо свій найкращий баскетбол. У «Буюкчекмече» сім легіонерів, тому це досить сильний суперник. Видно, що в цій команді гравці індивідуально дуже сильні, але ми будемо брати своє за рахунок командного захисту і командного нападу.

Я готувався до цього сезону з «Монако». Вдячний їм за те, що вони дозволили мені пройти передсезонну підготовку. Я намагався влаштуватися у Франції в декількох клубах, але не вийшло. Агент зв’язався з керівництвом «Дніпра» і запитав, чи можу я повернутися в команду і все вийшло без проблем. Мені запропонували контракт і я без сумнівів погодився і повернувся в цей прекрасний клуб.

Відчуваю, що я повноцінно влився, адже з минулого року в системі «Дніпра» нічого не змінилося. Знаю що у Дениса Журавльова багато взято ще зі збірної України від Майка Фрателло, тому ці комбінації для мене – не проблема».