Денис Носков відповів на кілька запитань

Носков

Одним з найкорисніших гравців у протистоянні з Дніпром (перемога 85:77) став гравець Київ-Баскета Денис Носков. Його холоднокровність і результативність не дозволили гостям спіймати кураж наприкінці матчу і схилити шальки терезів на свій бік.

– Відверто кажучи було помітно, що після Кубка втома відчувалася. Але ми були трохи більше готові фізично до цієї боротьби. Встигли відновитися, усе ж таки грали вдома, а у Дніпра була дорога. Боролися, нам дуже потрібно було виграти цю гру щоб зміцнити свою позицію у плей-оф і отримати перевагу домашнього майданчика. Відтак, це була гарна гра, на характері. У нас добре сьогодні пішов кидок, про що свідчить відсоток влучань здалеку. Усі боролися, в усіх добре йшла гра. Але найголовніше, що сьогодні ми були одним колективом. Добре рухався м’яч. Усе було супер. Приємно перемагати у таких протистояннях.

– Отримали позитивний заряд на матч з Політехніком, чи його значення вже другорядне (Київ-Баскет незалежно від результату у звітному поєдинку не опуститься нижче 4 місця)?

– нам без різниці – турнірна мотивація є чи ні. Треба вигравати усі ігри. Одну з цих двох ігор точно треба було вигравати. Ми давно не вигравали, тому бажання було вдвічі сильнішим. Добре, що усе вийшло. Вітаю вболівальників – дякую, що прийшли і підтримали нас.

– Тепер плеф-оф розпочнете у Палаці спорту, перевага свого майданчика – це формальність?

– у будь-якому разі це перевага. Скоріше за все ми виходимо на Миколаїв. А це така собі домашня команда. Вдома з Миколаєвом дуже важко грати. Відтак, дуже важливо було їх випередити. Домашній майданчик дуже багато вирішує. Так, ми дуже давно не грали у Палаці Спорту, звикли до цього майданчика, у будь-якому разі вдома грати завжди краще, ніж на виїзді. Тому, хлопці і дівчата, приходьте усі на баскетбол, вболівайте за Київ-Баскет. Нам потрібна ваша підтримка. Усе що ми робимо – ми робимо для вас.