Денис Журавльов: “У всіх команд Суперліги є перевага над “Дніпром”

dnpr

Ілля Сидоров, захисник “Хіміка”:

– Знову вчинили ті ж помилки, які були в першому домашньому матчі з “Дніпром”, хоча домовлялися їх не робити. В першу чергу, це боротьба під своїм щитом, програли багато підбирань. “Дніпро” грає в нестандартний баскетбол, здійснює швидкі вривання під кільце. Ми пропустили їх “бекдори”. У нападі відкриті кидки не потрапили. 7 з 33 триочкові лише закинули. У другій половині збилися тільки на атаку з-за дуги.

Віталій Степановський, головний тренер “Хіміка”:

– Вітаю “Дніпро” з перемогою. Ключовий момент цієї першої нашої гри з “Дніпром” – перші п’ять хвилин матчу. Ми поступилися цей відрізок з різницею 13 очок. Перші п’ять хвилин – рахунок 16:3. “Дніпро” дуже добре починає зустрічі. Ми про це говорили. У підсумку, ми дали їм відчути свою гру з самого початку, вони стали забивати легкі очки. У другій половині були більш уважні, почали виконувати те, про що домовлялися спочатку і стали наздоганяти суперника, але Мішула і Ревзін забили складні триочкові. Вони дуже вплинули на результат. Якщо б вони промахнулися, то може ми б змогли переломити хід матчу. На жаль, не вдалося. Ще раз вітаю “Дніпро” з перемогою.

Павло Ревзін, свингмен “Дніпра”:

– Вітаю всіх з перемогою. По самій грі, “Хімік” не показав нічого нового в порівнянні з першою зустріччю у них вдома. Ми грали в той же баскетбол і результат матчу в тій же мірі повторився, просто не з такою різницею в рахунку.

Денис Журавльов, головний тренер “Дніпра”:

– Ми не сумнівалися, що “Хімік” буде будувати свою гру через трисекундну зону. У них в цьому компоненті є перевага над нами, як і, напевно, у всіх команд Суперліги в цьому сезоні. Єдиний було питання – як вони туди доставлять м’яч. У підсумку, від них швидкого перекидання м’яча в бік “великих” гравців. На цьому команда суперника і трималася. Нам було складно захищатися, але величезне спасибі хлопцям, що вони знайшли в собі сили нівелювати ці моменти і проявили великі зусилля в трисекундній зоні.

Гра була фізично важка, напевно, як і будь-яка зустріч проти “Хіміка”. У них потужні центрові. Нам коштувало величезних зусиль стримувати їх в трисекундній зоні. Пауза в чемпіонаті – плюс для нас. Хоча минула пауза мені не подобалася, ми набрали хід і почався перерву на два тижні. Ця пауза трохи менше – 10 або 12 днів. Як на мене, вона піде нам на користь. У нас дуже багато травм. Так, хлопці терплять. Багато травми незначні, але це все одно біль, яку виносять хлопці. Нам просто потрібен час, щоб залікувати і відновити сили.