Денис Журавльов: “Поки в країні не буде нових залів, ми нікуди не зрушимо”

logo

Прес-конференція після матчу “Дніпро” – “БІПА-Одеса”

Олександр Тищенко, форвард “БІПА-Одеса”:

– У першу чергу, хочеться привітати команду “Дніпро” з перемогою, уболівальників всіх. З приводу гри – у Дніпрі завжди складно грати, особливо проти нинішнього “Дніпра”. Нам не можна було допускати помилок, тому що “Дніпро” за таке карає. Щодо настрою, не можу сказати, що не викладалися.

Виконували побажання тренера, але десь все-таки недопрацювали. Не хочу говорити неприємного на адресу “Дніпра”, але сьогодні у них був звичайний процент. Ми наздоганяли по ходу матчу і навіть виходили в перед, але в ключові моменти ми допускали помилки.

Вадим Пудзирей, головний тренер “БІПА-Одеса”:

– Привітання “Дніпру”. Дві різні половини сьогодні було в нашому виконанні. У першій половині команда боролася, показала, що вона має право на існування, показала хорошу конкуренцію, була командна гра, виконували всі вимоги. У другій половині збилися на індивідуальні дії.

“Дніпро” – зіграна команда, вони пройшли школу єврокубків і покарали нас за помилки, які не повинні були робити. Збилися на індивідуальну гру, намагалися змінити ситуацію в тайм-ауті. Було багато помилок і надалі постараємося їх не робити.

Олександр Мішула, захисник “Дніпра”:

– У першій половині, мені здається, недособрались, не виконували тренерські установки і з-за цього була така рівна гра. У другій половині почали виконувати те, до чого готувалися і це дало результат.

Денис Журавльов, головний тренер “Дніпра”:

– На жаль, у нас простежується погана тенденція. Це було і в Харкові і в сьогоднішній грі. Суперник часто закидає легкі м’ячі, часто втрачаємо м’яч і команда суперників набирає багато очок. У другій чверті був провал сьогодні, і потрібно не допускати такого надалі. Потрібно налагоджувати напад, тому що саме звідти йдуть втрати.

Сьогодні у другій половині захист відпрацювала на відмінно. Якщо в першій половині. У першій половині була рівна кількість втрат – 11 на 11. Загальне число 24-15. Зробили чотири втрати у другій половині і за рахунок цього виграли гру. Не вистачає інфраструктури в Україні. Ми тут збудували міні-баскетбольний світ. Сподіваюся, це подобається гравцям і вболівальникам.

У нас всього 8 команд у Суперлізі, хоча кожна область має право мати свою команду. Поки держава не замислюється про розвиток спорту, ми будемо битися об зачинені двері. Так, “Дніпро” буде добре виглядати у внутрішніх турнірах, але в масштабному плані це нічого не значить. Прийде до того, що будемо грати ми і “Будівельник”, добре якщо “Хімік” збереже свій склад.

Коли у нас буде 17 залів готових для прийняття Суперліги, нових, а не реабілітованих як в Сумах, Івано-Франківську. Саме поки не буде нових залів, ми нікуди не зрушимо. Я бачу величезний потенціал у команди. На жаль, гравці самі іноді не бачать свій потенціал. Думаю, наступний виїзд стане перевіркою для команди, покаже ми гідні звання претендента на чемпіонські медалі. Моє завдання за два дні переконати в цей гравців.