Денис Журавльов: “Пауза в чемпіонаті найбільше піде на користь “Будівельнику”

20900841-1413176678730305-8709532795174870447-o

Головний тренер “Дніпра” Денис Журавльов в інтерв’ю клубній прес-службі поділився думкою про паузу в чемпіонаті Суперліги і прокоментував майбутній матч з “Черкаськими Мавпами”.

“Ми ще побачимо, як на нас позначиться ця пауза. Добре для нас – ми змогли залікувати дрібні травми. У той же час, деякі встигли захворіти, одужати і потім ще раз захворіти. Іноді нам просто не вистачало людей, що провести тренувальні ігри між собою. Звичайно, ми знайшли якісь інші заняття. Хоча ми знаходимося в рівних умовах з іншими суперниками, особливо з “Черкаськими Мавпами”, у яких тренер їхав у розташування національної збірної. У нас Олександр Мишула повернувся за два дні до гри. Ми в рівних умовах, подивимося як “Мавпи” пристосуються до цього перерви.

Команда-суперник стала більш агресивною, у них стало більше гравців, які можуть брати відповідальність на себе, проводити хороші атаки. “Мавпи” здобули кілька впевнених перемог. Їх малюнок гри особливо не змінився, але якість стало іншим. Я думаю, що ця пауза найбільше піде на користь “Будівельнику”, тому що у них багато вікових гравців, яким потрібно час на реабілітацію. Це серйозний суперник для нашої команди. Всі наші ігри з ними проходять на найвищих швидкостях, з високим рівнем віддачі”, – говорив Журавльов.