Денис Іванов: Миколаїв став сильнішим

ИВАПНОВ-ТИТУЛ

Гравець МБК Миколаїв Денис Іванов третій сезон проведе у головній баскетбольній команді міста корабелів. В інтерв’ю клубній прес-службі він розповів про підготовку до нового сезону.

–  Під час других зборів у Тисовці було більше занять у залі, поєднували баскетбол з фізичною підготовкою. А у Затоці приділяли увагу суто «Фізиці» – роботі на піску з набивними м’ячами.

–  Змінився процес з тренером з фізпідготовки?

–  Підхід щодо підтримання форми став набагато серйознішим. Юрій Макарор – фаховий спеціаліст, знає свою справу. Підхід до кожного гравця індивідуальний. У Миколаєві на стадіоні були кроси і бігова підготовка – мені сподобалося.

–  Як тобі зміни у складі?

–  Склад добрий. З вільних на ринку українців ми зібрали найкращих, багато чого залежить від фінансів. Якщо розглядати придбання у площині ціна-якість, вони є оптимальними. Повернулися Цикалюк, Шостуха, Давидюк з Носковим. Цих виконавців в Україні усі знають, вони є підсиленням команди. Носков – універсал, здатний закрити кілька позицій. Давидюк – гарний форвард, нав’язує фізичну боротьбу суперникам, чіпкий на підбираннях. Цикалюку треба підлікуватися. Шостужа – відмінний захисник, допоможе перемагати. Костя Анікієнко – центровий, з яким наша три секундна зона у безпеці. Будь-який суперник, опинившись під кільцем, наступного разу задумається, щоб туди потрапляти. Повернувся Макс Шепіль, він гарно бореться під кільцем, нам таких бракувало. Також досвічений тренер Володимир Полях передасть свій чималий тренерський досвід. Команда стала сильнішою порівнюючи з минулим роком.

–   Яка атмосфера у команді?

–  Підібрався напрочуд дружній колектив. Неодноразово збираємося разом окрім тренувань. Головне, перенести згуртованість на майданчик.

–  Як виявилося, що ти змагався у Китаї?

–  Я проводив там частину відпустки. Запросили позмагатися у виставковому турнірі. У команді були гравці з України та Литви. Трибуни були заповнені, ми демонстрували шоу. Зі мною їздив Сашко Кушніров. Протягом 21 дня зіграли 14 ігор, у 7 перемогли. Виступали у п’яти містах разом з австралійцями, американцями, командами китайської ліги.

–  Виникали варіанти залишитися у Піднебесній?

–  Був варіант з виступами у комерційних іграх. Але цілий рік перебувати у Китаї я не готовий. Якщо був би молодшим, може і погодився. А так хочеться грати і отримувати задоволення від баскетболу в Україні

–  Ти один з вікових гравців, як почуваєш?

–  Почуваюся краще, ніж п’ять років тому. Хочу займатися улюбленою справою якомога довше.

–  Пару слів про турніри у Миколаєві та Дніпрі?

–  У Миколаєві в рідних стінах турнір склався для нас більш вдало. У матчі з господарями другого турніру виявили свої недоліки. Будемо працювати над їхнім усуненням. З БІПОЮ у другому матчі поспіль з одеською командою забракло концентрації в овертаймі. Ще є час для роботи над помилками. Ще й турнір у Запоріжжі (Меморіал Гаврилова – ред.).

–  Настрій на сезон бойовий?

– Прагнутимемо якомога більше перемагати, особливо перед рідними вболівальниками. Щоб знову бачити заповнені трибуни – у Миколаєві підтримують дуже гаряче!