Черній, Журавльов і Степановський увійшли до списку кандидатів на пост головного тренера збірної України

kravz

Під час президії ФБУ, члени президії, на чолі з Михайлом Бродським, сформували попередній список кандидатів на пост головного тренера збірної України.

До нього увійшли троє вітчизняних фахівців: Віталій Черній (МБК Миколаєв), Денис Журавльов (Дніпро) і Віталій Степановський (Хімік).

За словами президента ФБУ Михайла Бродського, він також був готовий додати до цього списку головного тренера БК Запоріжжя Валерія Плеханова, але почитавши свіже інтерв’ю Плеханова, відмовився від цієї ідеї. Нагадаємо, що в ньому сам Плеханов сказав про неготовність керувати збірною на даному етапі.

При цьому, Бродський зазначив, що все ж схиляється до призначення іноземного фахівця, пошуки якого вже розпочато.  (влітку збірна не грає) ФБУ дає можливість ретельніше підійти до вибору кандидатур та провести співбесіди і з українськими фахівцями.

До речі:  Завершилася кваліфікація чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Переговори з тренерами від імені ФБУ вестимуть Михайло Бродський, Олександр Волков та Андрій Підковиров, на якого поклали обов’язок спілкування з українськими тренерами. Бродський також зазначив, що в ідеалі іноземний фахівець повинен мати роботи в Україні і знати українських гравців.

Федерація постановила, що рішення по новому тренеру збірної має бути прийнято 1-го червня.

Нагадаємо, що Черній уже очолював збірну України у відборі на Євробаскет-2011, Денис Журавльов відпрацював чотири роки в штабі Майка Фрателло, а ось Віталій Степановський у головній збірній не працював, зате на літній період отримав в управління Студентську збірну країни, яка зіграє на Універсіаді в Італії.