Черкаські Мавпи та Дніпро стартують у Кубку Європи ФІБА з першого раунду кваліфікації

22-12

Українські клуби Черкаські Мавпи та Дніпро стартують у Кубку Європи ФІБА з першого раунду кваліфікації, повідомляє 24 secunde. Таким чином, для того, щоб потрапити в регулярний чемпіонат, їм треба буде пройти два кола кваліфікації.

У першому раунді українські клуби будуть сіяними, і їх вірогідними суперниками стануть: Конгсберг (Норвегія), Свитави (Чехія), Лавр (Греція), Іроні Ніс-Зіона (Ізраїль) і Катайа (Фінляндія).

У разі виходу у другий раунд Мавпи і Дніпро виявляться несіяними і можуть зустрітися з Клужем (Румунія), Рильський (Болгарія), Керавносом (Кіпр), Альбою Фехервар (Угорщина), Динамо Сассарі (Італія), Лейденом (Нідерланди), Балканом (Болгарія) та Лулео (Швеція).

Безпосередньо в регулярний чемпіонат потраплять Варезе (Італія), Стяуа (Румунія), Монс (Бельгія), Каршияка (Туреччина), Вюрцбург (Німеччина) і Фалко (Угорщина), а також 18 невдах кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА. У разі, якщо клуби, які вибули з Ліги чемпіонів  будуть відмовлятися брати участь в турнірі рангом нижче, як це зробив торік Будівельник, їх місця будуть займати команди, які програли у другому раунді кваліфікації. У минулому році так в регулярний чемпіонат потрапив Хімік.

До речі:  Суперліга. Дніпро пізно схаменувся в Харкові

Жеребкування Кубка Європи ФІБА відбудеться 31 липня.