Черкаські Мавпи здобули феєричну перемогу в Южному

017-7592 -1-

“Черкаські Мавпи” вирвали неймовірну перемогу в гостях у “Хіміка”. 

За рівного матчу доля поєдинку вирішувалася на останніх секундах гри, де краще проявили себе саме гості!

Анкета матчу:

Южне, ФСК «Олімп»

БК «Хімік» – БК «Черкаські Мавпи» 67:68 (10:19; 20:16; 19:15; 18:20)

«Хімік»: Колтер (13), Рябчук (8 + 5 підбирань), Мальчевський (3), Павлов (6), Петров (14 + 10 підбирань + 2 блок-шота) — старт; Антипов (2), Марченко (2), Сидоров (15), Эрианс (2), Лав (2). Головний тренер: Віталій Степановський.

«Мавпи»: Бояркін (4 + 7 підбирань + 4 передачі), Кольченко (13), Конєв (10), Липовцев (10 + 4 передачі), Джефферсон (21 + 13 підбирань) — старт; Кобець (6), Руслов, Ткаченко, Девіс (2), Джурич (2 + 5 підбирань). Головний тренер: Максим Міхельсон.

Гості розпочали гру набагато агресивніше: Марвін Джефферсон набирав очки на потоці, швидко посадив з трьома фолами Джейсона Лава і чи не одноосібно створив перший відрив для своєї команди. Поступово «Хімік» таки привів свій захист в порядок і вирівняв становище.

Більш того, ближче до початку четвертої чверті здавалося, що гра знаходиться під контролем господарів. «Хімік» мав досить комфортну перевагу і йшов до перемоги. Однак «Мавпи» зачепилися за господарів і таки втягнули їх у кінцівку. Де знову здавалося, що переможе «Хімік»: Деррік Колтер забив кілька складних м’ячів і підряд і в останні секунди господарі входили з перевагою.

Однак «Мавпам» вдався неймовірний камбек. Спершу Олександр Кольченко забив триочковий у відриві, який став містком до южненцам, потім трапився не зовсім зрозумілий епізод з перехопленням Колтера і поверненням м’яча «Мавпам», а закінчилося все триочковим Дмитра Липовцева за дві секунди до кінця. Здалося, що при введенні з ауту господарі навмисно залишили Липовцева одного на периметрі, і незважаючи на встиг до нього захисника, Дмитро свої «три» завалив впевнено.

«Хімік» ще міг врятуватися, але останній кидок Кирило Марченко виконував з важкої позиції. І, зрозуміло, не потрапив.