«Черкаські Мавпи» вийшли із відпустки

IMG

Баскетболісти з Черкас розпочали перший тренувальний збір. На доріжках центрального стадіону «Мавпи» закладають фундамент фізичної підготовки.

«Черкаські Мавпи» розпочали підготовку до нового сезону. Традиційно в серпні команда працює над фізичними кондиціями. На першому збору переважно вихованці клубу, втім прибуло і двоє новачків – Марко Поповіч та Дмитро Липовцев. Цілий ряд баскетболістів «Черкаських Мавп» нині у таборі національної та студентської збірних України.

Протягом першого тижня баскетболісти працюватимуть виключно над фізичною підготовкою. На «Мавп» чекають тренування на стадіоні, в парку та на місцевому пляжі. Щодня по два тренування. На сьогоднішньому ранковому занятті баскетболісти виконували переважно бігові вправи.

Фізичним станом баскетболістів тренерський штаб задоволений. Молоді гравці влітку працювали з тренером, тому досить швидко набирають кондиції. Дмитро Липовцев також підійшов до зборів у хорошій формі. Марко Поповіч через сімейні обставини тривалий час не тренувався, але з першого дня ретельно працює.

Марко Поповіч, гравець «Черкаських Мавп»:
«Я задоволений бути частиною цієї команди. Перед тим як приїхати я чув багато чого хорошого про це місто, про команду. Я намагатимуся стати хорошою частиною команди і зі мною ми досягнемо кращого результату. Я знаю про український чемпіонат. Коли я грав у «Будучності» ми грали проти «Будівельника» та «Хіміка». Це було кілька років тому. Нині зовсім інша ситуація. Я поки не знаю моїх партнерів по команді, знаю лиш чотирьох європейських гравців, котрі виступали в Україні. Втім найбільш важливим вважаю командний дух, і якщо нам вдасться досягнути цього на високому рівні – ми зможемо добре грати в сезоні».

Із наступного тижня команда вже більше працюватиме у залі. А шостого вересня «Черкаські Мавпи» вирушать до Бахрейну на товариський турнір.