“Черкаські Мавпи” посіли друге місце на турнірі у Лівані

mm

Турнір у Лівані
Фінал
Al Ryadi” – “Черкаські Мавпи” 75:67
“ЧМ”: Марінов 16 оч, 3 рп; Поповіч 12 оч, 4 під; Кобець 12 оч; Адедиран 8 оч, 3 під; Кастропіл 5 оч; Діме 4 оч; Ткаченко, Бояркин по 2 оч.

   Вчора у Бейруті завершився міжнародний турнір. Протягом тижня вісім команд з Азії, Європи та Африки боролися за перемогу. Вчора пізно ввечері у фіналі турніру “Черкаські Мавпи” зустрілися з чемпіоном Лівану – “Al Ryadi”. Обидві команди зустрічалися на груповому етапі і тоді  черкасці поступилися у напруженому матчі – 63:66.

   Вчора гра мала схожий характер. Черкасці урізаним складом, без Конєва і Кольченка, які залишилися в Україні через участь у Євробаскеті, зуміли навязати боротьбу титулованому ліванському клубу. У середині третього періоду ліванці зробили важливий ривок. Його творцями стали американські легіонери, які мають досвід виступів в NBA – Донте Грін та Квінсли Доубі. Ліванці отримали перевагу у 10 очок, яку спробували зберегти до завершення матчу.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Al Ryadi” – 75:67. “Черкаські Мавпи” з хорошею самовіддачею на турнірі здобули срібний кубок!