Чергові вдалі поєдинки видали українції які грають за кордоном

29351529-1765494010179362-6613304536995974819-o

Наші за кордоном:

Захисник грецького Промітеаса Олександр Липовий провів вдалий домашній матч проти Кретан Кінгс, який його команда виграла з рахунком 94:72. Вийшовши з лави, українець відіграв 20 хвилин, набрав 18 очок (6/8 двоочкових, 2/2 триочкових), зробив 5 підбирань (2 у нападі), 2 передачі та 2 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах (РЕ – 20). Після 15-ї перемоги у регулярному чемпіонаті Промітеас піднявся на 5 місце, маючи в пасиві 8 поразок.

Центровий збірної України Артем Пустовий зазнав виїзної поразки у матчі чемпіонату Іспанії, в якому його Обрадойро  поступився Бургосу (77:86). Наш бігмен вийшов у старті і за 28 хвилин набрав 10 очок (5/9 двоочкових), зробив 6 підбирань та 4 блок-шоти при 3 фолах та 4 втратах (РЕ – 11). Команда Пустового залишається на 11-й позиції з 11 перемогами у 25 матчах.

Турецький Ешкішехір В’ячеслава Кравцова зазнав поразки у матчі 23-го туру національної першості. Команда бігмена збірної України вдома поступилась Дарушафаці з рахунком 89:92, а Кравцов, вийшовши з лави, отримав лише 7 хвилин ігрового часу, відзначившись 2 очками (1/1 двоочкових), 1 підбиранням та 1 блоком при 1 фолі (РЕ – 4). Ешкішехір зберіг за собою 8 позицію, маючи в активі 11 перемог у 23 поєдинках “регулярки”.

Авеліно центрового збірної України Кирила Фесенка зазнав виїзної поразки у матчі чемпіонату Італії, поступившись Венеції – 74:88. Наш бігмен вийшов у старті і відіграв 19 хвилин, за які встиг відзначитись 16 очками (7/11 двоочкових, 2/4 штрафних), 7 підбираннями (3 у нападі), 2 перехопленнями, 2 блок-шотами та 1 передачею при 2 втратах та 3 фолах (РЕ – 22). Авеліно посідає 4 місце у турнірній таблиці з 15 перемогами та 9 поразками.

Форвард збірної України та литовського Ювентуса Максим Корнієнко відзначився дабл-даблом у виїзному матчі національної першості проти Нептунасу (91:87). Українець повернувся до стартової п’ятірки, відіграв 30 хвилин, набрав 11 очок (2/6 двоочкових, 1/3 триочкових, 4/4 штрафних), зібрав 11 підбирань (5 у нападі), зробив 3 передачі та 1 блок-шот при 1 фолі та 1 втраті (РЕ – 22).

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв лише лише 7 хвилин у матчі чемпіонату Литви, в якому його Вітаутас вдома програв Лієткабелісу (76:91). Наш гравець відзначився лише 1 передачею.

До речі:  Тренер Лейкерс Майлз Саймон високо цінує рівень гри українського захисника

Ювентус посідає 7 місце з 10 перемогами у 28 матчах, а Вітаутас, з 5 перемогами замикає турнірну таблицю.

Захисник словенської Олімпії Іссуф Санон отримав 25 хвилин ігрового часу у домашній грі національної першості з клубом Приморська (85:56). Вийшовши з лави, 18-річний баскетболіст набрав 7 очок (2/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 0/2 штрафних), зробив 3 підбирання (1 у нападі), 3 передачі, та 2 перехоплення при 3 фолах (РЕ – 10). Олімпія очолую турнірну таблицю з 4 перемогами та 1 поразкою.

Польска Роса Радом бігмена збірної України Ігоря Зайцева вдома перемогла Полфарму (83:62). Наш баскетболіст увійшов до гри з лави, відіграв 18 хвилин, набрав 4 очки (2/4 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 1 підбирання, 3 передачі та 3 блок-шоти при 4 фолах та 2 втратах (РЕ – 4).

Віталій Коваленко з польскої Даброви Горниці допоміг своїй команді оформити домашню перемогу у матчі проти Легії (90:73). Вийшовши у старті, Коваленко відіграв 28 хвилин, набрав 12 очок (5/7 двоочкових, 0/4 триочкових, 2/3 штрафних), зробив 7 підбирань (2 у нападі), 3 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах (РЕ – 15).

Даброва Горниця посідає 5 місце з 19 перемогами у 29 матчах, а Роса Радом йде шостою, вигравши 17 матчів з 28.

Бігмен румунського Пітешті Андрій Агафонов провів вдалий матч проти Ораді, але не врятував свою команду від виїзної поразки (66:77). Українець, вийшов у старті, відіграв 30 хвини, набрав 20 очок (5/7 двоочкових, 2/2 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі), 1 передачу, та 1 блок-шот, заробивши на собі 11 фолів. При цьому наш легіонер записав до пасиву 5 втрат та 4 фоли (РЕ – 27). Пітешті посідає 6 сходинку з 13 перемогами у 25 матчах.

Відзначимо, що латвійський Вентспілс українського форварда Дениса Яковлєва та литовський П’єно Жвайгждес В’ячеслава Боброва минулого тижня не грали, а Сергей Гладир не брав участі у матчі французського Монако проти Лиможа (74:82).