Golden State Warriors v San Antonio Spurs – Game Four

Команди НБА зіграли 23 квітня чергові матчі плей-оф.

Мілуоки – Бостон – 104:102 (24:17, 27:18, 24:32, 29:35)
Рахунок серії – 2:2

Коли в середині третьої чверті перевага Мілуокі досяг 20 очок, здавалося, що питання про переможця можна вважати закритим. Однак Бостон за рахунок агресивності на чужому щиті, де особливо продуктивно попрацювали Арон Бейнс і Ел Хорфорд, вже через 12 хвилин майже дістав суперника, а на останній хвилині і зовсім вийшов вперед. Але потім спочатку Малкольм Брогдон триочковим повернув лідерство господарям, а за 5 секунд до фінальної сирени, Яніс Адетокунбо, взявши всього лише другий за весь матч підбір в нападі для Бакс, в дотик відправив у кільце переможний кидок.

Сан-Антоніо – Голден Стейт – 103:90 (30:22, 26:20, 21:29, 26:19)
Рахунок серії – 1:3

По ходу третьої чверті Сан-Антоніо поступався 17 очок, але зусиллями Ману Джинобілі і ЛаМаркуса Олдріджа перехопив ініціативу і в кінцівці добив суперника. Допомогла Спюрс відмінна реалізація триочкових у 54%, в той час як Голден Стейт відправив у ціль тільки 7 дальніх кидків із 28.

До речі:  Міннесота представила ретро-форму на наступний сезон (Фото)

Вашингтон – Торонто – 106:98 (22:30, 18:21, 40:29, 26:18)

Торонто досить впевнено виграв першу половину, але після великої перерви Вашингтон вирівняв становище. Незважаючи на видалення Бредлі Біла через перебір фолів за п’ять хвилин до кінця матчу, Візардс зуміли дотиснути суперника.

Індіана – Клівленд – 100:104 (24:30, 26:30, 28:20, 22:24)

Перемогу Клівленду приніс ривок 10:2 за чотири хвилини до фінальної сирени. А організували його ЛеБрон Джеймс (4 очки на цьому відрізку) і Кайл Корвер (6). Таким чином, серія повертається в Огайо при нічийному рахунку та переваги своєму майданчику у Кевс.