Чергова поразка БК Хіміка. Цікаве інтерв’ю з вболівальницею

8T2G4189

У цю середу відбувся центральний матч тура в Києві у місцевому Палаці спорту.

Столичний Будівельник приймав команду з Южного. Очікувалося, що це буде цікавий поєдинок, оскільки обидві команди набрали не погану форму і в останніх матчах грали досить класно. Відразу варто сказати, що інтриги не сталося і столична команда просто знищила южненців. Вже після першої чверті БК Будівельник пішов у відрив +12, а надалі тільки нарощував його і в підсумку здобув перемогу з відривом у 26 очок. Поєдинок завершився впевненою і нищівною перемогою київської команди:

Будівельник (Київ) – Хімік (Южне) – 82:56 (29:17, 18:15, 17:11, 18:13)

Матч був не цікавим, тому я не бачу сенсу взагалі про нього щось говорити. На мою думку краще буде опублікувати інтерв’ю з однією з вболівальниць столичної команди:

Як тобі поєдинок, сподобався?

– Чесно кажучи, я не дуже розбираюся в баскетболі тому скажу правду, що матч мені не “зайшов”. Якось рахунок не дуже серйозний і взагалі матч пройшов майже без емоцій. Я не хвилювалася коли спостерігала за цим поєдинком. А Будівельник молодці, що здобули чергову звитягу.

Яку команду ви підтримували впродовж матчу?

– Ну, як я вже говорила Будівельник молодці. Звісно я саме її підтримувала, бо я проживаю в Києві на даний момент і вболіваю за столичну, свою рідну команду, хоча баскетбол почала дивитися відносно не давно.

А коли саме ти почала стежити за цією грою?

– Десь, приблизно, пів року тому. Коли там матч Будівельника з Дніпром відбувався (сміється)? Саме той, кубковий фінал, в якому “наші” зазнали поразки, але гра мені дуже сподобалася і з того часу я почала відвідувати майже кожний матч столичної команди.

Як сталося, що ти ніколи не стежила за баскетболом, і потрапила на фінальну гру минулорічного Кубка України?

– Ой, це дуже довга історія (знову сміється). Якщо говорити в двох словах, то мене дівчата запросили, мої подруги. При чому в таких фарбах розповіли про баскетбол, що в них вийшло мене зацікавити. Ну і тут хлопці гарні грають на яких не гріх було подивитися.

Досить цікава відповідь. А що ти можеш сказати про групу підтримки столичної команди? Про хлопців я зрозумів, тепер хотілося почути про наших дівчат.

– Група підтримки дуже гарно себе проявляє в перервах між грою. Класно танцюють під чудову музику і відчувається, що туди беруть дівчат, які реально знаються на своїй справі. Якщо вже ми про це заговорили, то варто сказати, що я за професією хореограф і розуміюся на цих танцювальних постановках. Ну парочка постановок в них “сируваті” (посміхається), а в цілому гарні дівчатка і суперська підтримка для наших хлопців. З такою підтримкою вони повинні стати чемпіонами в цьому сезоні.

Побажаємо їм успіхів у цьому і будемо сподіватися на гарну гру в подальших матчах “будки”. Дякую, що погодилися відповісти на кілька питання. Хай вам щастить.

 Катков Іван