Будівельник здобув першу перемогу в новому сезоні

Снимок экрана 2017-09-29 в 20.59.06

Центральним матчем туру стартувала Суперліга Парі-Матч в Україні!
Дві команди з медальними амбіціями зійшлися в боротьбі вже у першому ж матчі. Проте, через кадрові проблеми та низький відсоток реалізації кидків з гри інтриги в матчі практично не вийшло.

Анкета матчу:

Київ. “Меридіан”.

БК “Будівельник” – БК “Черкаські Мавпи” 87:53 (24:12, 17:9, 21:22, 25:10)

Найрезультативніші:
БК “Будівельник”: Отверченко 19оч, 9пб;

БК “Черкаські Мавпи”:  Кольченко 16оч; Марінов 13оч.

Хід гри:

Новачок “Черкаських Мавп” Джефферсон виграв стартовий розіграш м’яча та повів свою команду в атаку. Вже за декілька миттєвостей той таки американець і відкрив рахунок у матчі влучним ближнім кидком.

Потім почалися такі собі гойдалки, коли команди по черзі виходили вперед у рахунку. Проте вже в середині першої чверті в Черкас почала проявлятися головна проблема: відсутність другого центрового. Як наслідок будівельники почали продавлювати черкасців та йти у відрив.

В другій чверті загальний малюнок гри не змінився: кияни продовжили домінувати на паркеті, а в Черкас до проблем з центровими додався ще й жахливий відсоток реалізації з гри. 41:21 після першої половини матчу.

В третій чверті гості дещо активізувалися та змогли мінімально виграти десятихвилинку завдядки індивідуальним зусиллям Кольченка та Марінова, які повели команду за собою в цьому періоді.

В заключній десятихвилинці Будівельник знову захопив лідерство та довів рахунок до розгромного – 87:53.

Герой матчу:

Кращим гравцем матчу став киянин Руслан Отверченко, який до 19 балів додав ще й 9 підбирань.