Будівельник поступився Цмокі-Мінску у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

image -jj10-

Ліга чемпіонів. Кваліфікація

Другий раунд, перший матч

Цмокі-Мінск – Будівельник 69:64 (14:20, 16:15, 18:13, 21:16)

Будівельник: Дугат 11, Анісімов 12 + 5 підбирань, Філдс 7 + 9 передач + 6 підбирань + 4 втрати, Сандул 4, Крутоус 3 – старт, Дроздов 16 + 9 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення, Отверченко 6, Брістол 5 + 7 підбирань, Місяць 0, Вінтоняк 0, Зотов 0.

Хід гри

Вдома чемпіону України треба буде відігравати 5 очок, але розпочав київський «Будівельник» протистояння краще за суперника. Чемпіон України в першій половині повністю закрив лідера «Цмокі» Чераповіча, який не реалізував жоден з 4 кидків з гри. При цьому наша команда домінувала на щитах. Білоруси відверто не справлялися з більш габаритної передньою лінією киян на чолі з Михайлом Анісімовим. Обидва колективи з хорошим відсотком атакували з гри і однаково непогано рухали м’яч. Однак 5 очок переваги за підсумками 20 хвилин гри отримала команда Володимира Коваля, в складі якої також варто відзначити корисну гру капітана Артура Дроздова. Що стосується персоналій у господарів, то тут треба говорити про Адамовича, який до 6 очок додав 7 результативних передач за першу половину.

У третій чверті білоруси зуміли вирівняти гру, підтвердженням чому став рівний рахунок по закінченню 30 хвилин гри. В першу чергу, команда Крутікова стабілізувала гру на щитах, завдяки якій кияни контролювали хід зустрічі в першій половині. У заключній десятихвилинці білоруси вже вперше після першої чверті вийшли вперед, правда в ролі лідера команди одна одну постійно підміняли. У суперника треба відзначити Девіда Кравіша, який проводив шикарну другу половину і саме завдяки його старанням білоруси вирівняли додали у фарбі. Кияни частіше почали допускати втрати і вже сами чемпіон України був змушений наздоганяти суперника під час вирішального відрізку гри.

В останню хвилину команди входили за «+1» у «Цмокі» і тут вже слово взяв Черапович, у якого гра в атаці у цьому матчі не клеїлись. Шведський форвард реалізував триочковий кидок через руки суперника і відправив киян на тайм-аут. Після «хвилини» «Будівельник» допустив ще одну втрату: Дугат вводив мяч з-за бокової лінії на Філдса, але цей епізод прочитав наддосвідчений Кудрявцев, який з-за спини перехопив передачу та втік у швідкий відрив, де 2 бали не набрав, але реалізував 2 штрафних, адже зупинити його Філдс зумів лише з фолом. Дроздов відповів важливим триочковим влучанням, але останне слово було за білорусами – Адамовіч приніс своій команді 2 бали, завершивши атаку лей-апом і встановивши підсумковий результат. Будівельник поступився у Мінську з рахунком 64:69.