«Будівельник» обіграв «Дніпро», але не пройшов далі

dpr

Киянам потрібно було відіграти 27 очок різниці родом з першого матчу, на який вони поїхали без групи лідерів, по ходу зустрічі вони вели +19, але не дотиснули лідерів сезону.

КУБОК УКРАЇНИ
1/4 фіналу. Другий матч
25 січня, Київ. 19:00

Кубок України ¼ фіналу, матч відповідь

Київ, Палац Спорту

Дніпро – Будівельник 83:94 (21:22,17:35,22:18,23:19) Перша гра 89:62

Дніпро: Тимофеєнко 22+4 перех, Глєбов 17+6 підбирань, 14+6 передач, Вільховецький 9+4 передачі, Ревізін 7 + 5 підбирань – старт; Шундель 8+5 підбирань, Шевченко 6+3 передачі.

Будівельник: Дугат20+9 підбирань, Крутоус 17 + 4 передачі, Місяць 13+3 перехоплення, Сандул 12 +9 підбирань, Отверченко 10 + 4 перех – старт; Зотов 10 + 3 підбирань, Анісімов 7 + 6 підбирання.

Повірити у те що Дніпро опиниться за межами Фіналу 4, а тим більше після переконливої перемоги у першій грі, було важко. Проблем господарям додала і травма зап’ястя у Артура Дроздова. Проте Будівельник не раз доводив: що гірше ситуація, тим більша мотивація.
Рівний перебіг гри, було порушено у середині другої чверті. Порушником спокою став Олександр Місяць, який тричі поспіль влучив здалеку, що стало великою несподіванкою для захисту Дніпра, коли під велику перерву будівельник залив опонентам 57 очок, а відрив сягнув +19, шанси Будівельника зіграти у Фіналі 4 перестали бути примарними.
У другій половині Дніпро захищався із величезним ентузіазмом, приклад партнерам подавав Тимофеєнко, решті теж віддачі не бракувало тож розвинути успіх команді Володимира Коваля не вдалося. Так у Будівельника по черзі хороші відрізки видавали, то Дугат, то Зотов, то Крутоус, але і у Дніпра не бракувало аргументів щоб контролювати перебіг подій. Будівельник здобув першу у сезоні перемогу над Дніпром, але до Фіналу 4 не потрапив.

До речі:  Южненській Хімік виграв другий матч 1/4 фіналу Кубка України: топ-моменти матчу

Герой матчу

У ситуації коли одна команда перемагає, але завдання виконує інша знайти героя дуже не просто, тим паче феноменальними діями тут дійсно не відзначився ніхто. Тому відзначимо Олександра Місяця, для нього матч проти колишніх одноклубників мав додатковий підтекст і він довів що це не прості слова, коли узяв ініціативу на себе і вдродив інтригу у грі, яка зберігалася до середини заключної чверті.

Наступні матчі

За 2 дні до старту Матчу Зірок хотілося б звернути увагу, що ці 2 команди делегуютть 7 гравців на головне баскетбольне шоу, а ще тренерський штаб збірної “Півночі” складатиметься із Дениса Журавльова і Володимира Коваля.