Будівельник має намір брати участь у наступному сезоні Суперліги, незважаючи на борги в 1 мільйон доларів і санкції ФІБА

bk-budivelnik

Будівельник роз’яснив причини накладених на нього санкцій ФІБА і підтвердив готовність брати участь у наступному сезоні Суперліги на офіційному сайті клубу.

«З того часу, як наш клуб виступав у Євролізі, минуло чотири роки. Цей вагомий крок був пов’язаність язаний з популяризацією баскетболу та розширенням спортивних горизонтів для нашої країни. Переповнені зали та інтерес до цього турніру були підтвердженням у правильності подібного вектору. Однак посеред сезону 2013-2014 Україну охопила важка суспільно-економічна ситуація, яка пов’язана з воєнними діями на Сході нашої держави. Велика кількість наших партнерів та спонсорів припинили співпрацю з клубом. Протягом трьох років наша команда існувала завдяки зусиллям виключно однієї людини – нашого президента. За цей період часу ми повернули собі звання чемпіона України (сезон 2016-2017) і спробували свої сили у кваліфікації до Ліги Чемпіонів.

До речі:  Плей-оф Суперліги. Політехнік і Одеса спробують створити сенсації

Та нас і досі обтяжують попередні борги, які виникли з небажання нашого колишнього спонсора дотримуватись попередніх домовленостей та призвели до не повністю виповнених фінансових зобов’язаннями язаннь перед гравцями сезону 2013-2014. Смороду на сьогодні складають трохи більше 1-го мільйона доларів. Це є основною фінансовою дірою, яка не дає нам можливість функціонувати у правильному спортивному полі. У зв’язку із цією заборгованістю на клуб численні накладені санкції ФІБА, у тому числі заборона реєстрації нових гравців та заборона участі клубу у міжнародних змаганнях.

Ми завжди працювали в інтересах клубу та розвитку українського баскетболу, тому десятиразовий чемпіон Украіни має намір взяти участь у наступному розіграші чемпіонату України. У нас є підтримка від сьогоднішніх партнерів, але вона не поширюється на старі борги».