БК Запоріжжя орендував Ткачука і відмовився від Лук’янова

tkachuk

Клуб української Суперліги БК Запоріжжя провів чергові перестановки в складі.
Перед виїзними поєдинками проти Черкаських Мавп і Будівельника головний тренер Запоріжжя Валерій Плеханов у коментарі для клубної прес-служби повідомив про серію кадрових перестановок у команді.

«Ми готуємося до найближчих ігор, знову коригуючи складу. По-перше, знову отримав травму і вибув на невизначений термін Павло Буренко. По-друге, ми розірвали контракт з Максимом Лук’яновим. Проблему першого номера сподіваємося закрити за рахунок залучення Ернесто Ткачука, який переходить до нас на правах оренди. Очікуємо, що з приходом чистого першого номера підвищиться рівень організації в нападі», — сказав Плеханов.

Павло Буренко до травми встиг провести лише 2 матчі. Досвідчений захисник в середньому за гру набирав по 10,5 очка, 1,0 підбору і 2,5 передачі.

Максим Лук’янов в поточному сезоні відіграв 6 матчів, приносячи своєму клубу в середньому за гру по 1,8 очки і 1,7 підбору.

Ернесто Ткачук в поточному сезоні в Суперлізі на майданчик не з’являвся. У минулому сезоні розігруючий Дніпра зіграв 31 матч (3,7 очки і 2,5 передачі в середньому за гру).

Джерело: bczp.com.ua