БК Політехнік здобув першу перемогу в сезоні. Що далі для БК Запоріжжя-ZOG?

IMG-6347

У битві головних аутсайдерів українського сезону харків’яни виявилися сильнішими ніж підопічні Валерія Плеханова. Таким чином БК Політехнік здобув першу перемогу в цьому сезоні, зігравши вже шість матчів. Найгірша команда Суперліги на даний момент – БК Запоріжжя-ZOG зазнала шостої поразки поспіль.

Чесно кажучи, треба відразу сказати, що матч видався на славу. Напевно, що один із найцікавіших матчів всього сезону, на даному його етапі. Двобій не на життя, а на смерть. БК Політехнік видав гарну гру в першій чверті, маючи перевагу в 6 очок, але під кінець чверті запорізька команда майже наздогнала своїх конкурентів і вже під час другої чверті, яку вона провела на дуже високому рівні, вийшла вперед на одне очко. В цьому їм допомогла реалізація трьохочкових кидків, яка була краща у команди із Запоріжжя. За весь матч господарі реалізували 35% трьохочкових кидків. В свою чергу харківська команда реалізувала 25% кидків із-за дуги.

На мою думку, господарі зіграли краще ніж гості, хоч і поступилися у цьому матчі. Напевно, що одним із головних чинників цієї поразки були втрати. БК Запоріжжя-ZOG зазнали 16 втрат! І більшу їх кількість вони зробили в другій половині матчу, що і вплинуло на результат. Команда, яка веде в 1-2 очки робить три втрати поспіль в четвертій чверті. А такий швидкісний гравець, як Барнс з легкістю цим користувався. Він був одним з кращих в цьому поєдинку, хоч і набравши 13 очок, він працював на команду. Таким чином приплюсувавши собі ще й 7 асистів, 9 підбирань і 3 перехоплення. На мою думку Барнс став MVP матчу. Звісно, треба відзначити і Йовановіча та Вуйовича, які в свою чергу набрали 20 і 18 очок відповідно.

А, ну і як не сказати про те, що команда Валерія Плеханова дуже часто фолила на суперниках. Це також вплинуло на результат поєдинку, так як БК Політехнік отримував нагоду на штрафні кидки 26 разів з яких вони реалізували 23, тобто тільки з штрафних кидків харків’яни набрали 23 очки за гру.

До речі:  Товариські матчі. БК Запоріжжя впевнено впорався з Харківськими Соколами

Хотілося б згадати ситуацію з головним тренером БК Запоріжжя-ZOG. Валерій Плеханов на прес-конференції після поразки від БК Політехніка у матчі регулярного чемпіонату Суперліги повідомив, що близький до відставки зі свого посту: «Буду говорити з керівництвом, захоче воно продовжувати зі мною роботу. Ми – найгірша команда чемпіонату, і за це відповідаю тільки я. Всю провину за наше становище я беру на себе. Зараз будемо спілкуватися, думаю, завтра ви про все дізнаєтеся». Таким чином, в новому сезоні Суперліги може відбутися перша відставка головного тренера і напевно, що першим хто втратить свою роботу буде Валерій Плеханов.

Таким чином, відбулася перша перемога харківської команди:

БК Запоріжжя-ZOG – БК Політехнік 77:84

Підбивши підсумок цього матчу можна сказати, що обидві команди можуть грати на серйозному рівні і я думаю, що в майбутньому, вони ще здобудуть свої перемоги і піднімуться по турнірній таблиці Суперліги. БК Запоріжжя-ZOG та БК Політехнік мають сильних гравців, які можуть повести команду до перемог. Думаю, що потрібний час для того, щоб команди заграли новими фарбами, але можна стверджувати на всі сто відсотків, що в цьому сезоні Суперліги вже не буде прохідних суперників, як це було минулого року, для фаворитів чемпіонату.

БК Запоріжжя-ZOG наступний матч гратиме вже сьогодні вдома проти Дніпра, а БК Політехнік у цей же день гратиме у Миколаєви проти місцевих “корабелів”.

Для вас матч дивився і аналізував Катков Іван.