БК Хімік програв на старті групового етапу Кубка Європи ФІБА

image -58-

БК Хімік на своєму майданчику без шансів поступився Бюйюкчекмедже.

Южненський БК Хімік провів, можливо, свій найгірший матч у сезоні, за всіма статтями поступився турецькому Бюйюкчекмедже в першому турі групового етапу Кубка Європи ФІБА. Бюйюкчекмедже прибув в Україну без двох лідерів і в усіченому складі, але БК Хімік не зумів цим скористатися.

Українська команда продемонструвала жахливу гру в обороні, програвав силову боротьбу і регулярно залишаючи на дузі простір для снайперів суперника, так і Ервінг Уокер часто проходив під кільце. У той же час, в нападі у господарів теж не особливо виходило.

Як результат, з початком кожної чверті Бюйюкчекмедже йшов у відрив, а Хімік трохи підбирався в кінцівці, коли не мають можливості великої ротації баскетболісти турецького клубу втомлювалися. Але при цьому з кожною десятихвилиною перевага гостей зростала і в підсумку досягла +20 очок.

Хімік (Україна) – Бюйюкчекмедже (Туреччина) – 60:80 (19:24, 12:15, 15:23, 14:18)

Хімік: Колтер (16 + 6 передач), Сидоров (7), Павлов (4), Ериенс (2), Петров (4) – старт; Мальчевський (4 + 7 підбирань), Марченко (3), Рябчук (11), Антипов (9 + 5 підбирань)

Бюйюкчекмедже: Е. Уокер (15 + 5 передач), Стояновський (7 + 5 підбирань), Байкан (18), Йилдизли (7 + 5 підбирань), Кайрис (9 + 7 підбирань) – старт; Сімпсон (14 + 6 підбирань), Йилдиз (5), Селен (5 підбирань), Мутлу (5), Алтинкалем