БК Франківськ взяв участь у престижному турнірі серії Мастерс з баскетболу 3х3

bas33

Днями баскетбольний клуб Франківськ взяв участь у престижному турнірі серії Мастерс з баскетболу 3х3 в Угорщині з баскетболу, де зумів зупинити досить іменитих суперників, серед яких команди Хорватії та Сербії.

Першого ігрового дня наша команда брала участь на одному з етапів Decathlon B3х3 Tour 2018. Цей турнір став відбірковим до фінальної частини чемпіонату Угорщини, повідомляє WestNews.

«На цьому відборі слабких команд не було. Відзначу, що ми виграли у команди з міста Загреб. Не так давно цей суперник вибив в чвертьфіналі турніру на Кіпрі національну збірну України. Відтак, ми потрапили до четвірки найсильніших, яка й продовжила боротьбу на наступний день у фіналі угорського чемпіонату», – розповів WN гравець БК Франківськ Дмитро Неволін.

У фінальній частині чемпіонату Угорщини брали участь 12 команд. Серед учасників – серби, основана команда, щоправда без свого лідера Дюшана, але з основними топ-гравцями. Окрім того, брала участь команда Угорщини. Це той суперник, який вибив українську національну команду під час кваліфікації на Євро.

«Власне, ми таки здобули перемогу над угорцями, добре з ними розібралися. Далі – була гра проти сербів. Спершу, ми вигравали – 13:12, але нам не вистачило фізичних кондицій. Все ж таки, це топові команди Європи, а ми грали другий день поспіль. Тим не менше, ми отримали хороший досвід, адже нашими суперниками були команди, які регулярно беруть участь в Мастерсі, – сказав Дмитро Неволін.

До речі:  Жіноча та чоловіча команди Київ-Баскета-переможці Луцького етапу Суперліги 3Х3

У підсумку, команда з Івано-Франківська посіла восьме місце. До складу нашої команди, окрім Наволіна, входили Денис Спиридонов, Микола Полюляк та Антон Давидюк. До слова, в турнірі в Угорщині також брала участь жіноча збірна України (U-18, 3х3). Вона зіграли три гри з командам Угорщини, Румунії та Австрії (усі троє – національні команди своїх країн).

«Це були старші команди, а наші дівчата грали молодіжним складом. Тим не менше, дівчатка отримали хороший досвід в рамках підготовки до кваліфікації на чемпіонат Європи», – наголосив Дмитро Неволін, який, по сумісництву, також обіймає посаду тренера збірної України. Щодо подальших планів, то БК Франківськ планує взяти участь на ще одному турнірі Пре-мастерс або в Польщі, або в Чехії. Із місцем наразі хлопці визначаються. Наша команда виступає за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа та Федерації баскетболу України.