«БІПА» залишила «Черкаські Мавпи» за бортом турніру в матчі-триллері

odess

Драматична кінцівка основного часу, овертайм, постійна зміна лідерів за сумою двох матчів – все це ми побачили в Одесі.

1/4 фіналу, матч №2

«БІПА» — «Черкаські Мавпи» 78:79 Ов (26:13, 16:22, 14:19, 15:21, 7:4)

25 січня 2018 року. Одеса. СК «Краян»

«БІПА»: Артамонов (16 + 8 передач), Нофле (14 + 5 підбирань + 4 передачі), Ефіанаї (19 + 4 перехоплення), Кривцов (9 + 7 підбирань), Тищенко (6 + 5 підбирань + 5 втрат) — старт; Луценко (5), Прокопенко (3), Тихонов (4), Волчанов (2), Балабан. Головний тренер: Олег Юшкін

«Черкаські Мавпи»: Бояркін (2), Кольченко (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Конєв (8 + 8 підбирань), Липовцев (11 + 5 підбирань), Джурич (13) — старт; Кобець (14), Девіс (11 + 11 підбирань), Беллфілд (8 + 6 передач + 5 перехоплень). Головний тренер: Максим Міхельсон

Перший матч — 91:87.

Одесити контролювали хід зустрічі і загальний рахунок протистояння протягом трьох чвертей, однак не впоралися з нападом «Мавп» в заключні десять хвилин. Один лише Олександр Кобець тричі реалізовував «енд-вани» з проходів, активно йшли в трисекундну зону і його партнери – «БІПА» їх не тримала зовсім.

Як підсумок, «Мавпи» поступово вийшли вперед у грі, а потім і перехопили ініціативу за підсумками двоматчевого протистояння. В кінцівці основного часу Шахід Девіс вивів гостей на п’ять очок вперед, «БІПА» змогла відповісти одним балом, а в наступній атаці Володимир Конєв не зміг додати неточний кидок свого партнера. Цей момент міг виграти для «Мавп» дуель ще в основний час, але 40 хвилин дали «+4» на користь гостей – овертайм.

До речі:  Суперліга. 39 очок Трента принесли Запоріжжю перемогу над Мавпами

У п’ятихвилинці першу половину відрізка «Мавпи» контролювали хід гри і навіть відірвалися на 8 очок. Однак потім черкащани не знайшли шляху під кільце, робили втрати і збилися на не найкращі дії. У «БІПи» ж проявив себе новачок Джошуа Ноффле, забив кілька чудових м’ячів. Саме кидки Ноффле, а також агресивний захист, допомогли «БІПі» скоротити різницю і залишити небезпечну зону. Ноффле зробив рахунок «-1» за лічені секунди до кінця п’ятихвилинки, остання атака «Мавп», в якій їм потрібно було потрапити триочковий, щоб перевести гру у другій овертайм, успіхом не увінчалася.