«БІПА» вирвала перемогу в «Будівельника»

oddd

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
3 листопада
Одеса. 19:00

БІПА-Одеса – Будівельник (Київ) – 64:63 (15:11, 20:19, 12:18, 17:15)
БІПА-Одеса: Кривцов 9 оч+6пд, Артамонов 8 оч+3пд+3пр, Танкслі 15 оч+7пд, Алфьоров 7 оч+2пд, Тищенко 4 оч+5пд; Сліпенчук 3 оч+2пд, Ходов 3 оч, Бєліков 12 оч+5пд, Тихонов 3 оч+3пд, Воєвода, Волчанов, Балабан.
Будівельник: Брістол 6 оч+8пд, Сандул 8 оч+4пд, Отверченко 2о оч+1пд+3пр, Дугат 11 оч+3пд+6пр, Крутоус 8 оч+7пд; Анісімов 10 оч+5пд+3пр, Конате 2пд, Місяць 2 оч+3пд, Зотов 1пд+2пр, Дроздов, Філдс 16 оч+1пд.

Хід матчу
Господарі з початку поєдинку взялися підтверджувати реноме непоступливого домашнього бійця. Отверченко першим розмочив рахунок у матчі, на що гості після невдалої триочкової спроби Тищенка таки відповіли результативною атакою Алфьорова. На наступне влучання Сандула у господарів відповів Танкслі. Він же за мить зі штрафного вперше вивів одеситів вперед. До кінця першої чверті господарі вже не віддали лідерства. Загальна перевага за чверть сягнула 4 очок.
З початком другої чверті господарі продовжили активно тиснути суперника. Ходов з Алфьоровим схибили з дальньої відстані. Та влучна атака Тихонова дозволила адеситам продовжити повільно та невпинно збільшувати відрив. Ближче до середини ігрового часу чверті Філдс спробував додати обертів гостям. Після його триочокового та наступного влучання з проходу різниця скоротилася до мінімуму. Втім справжнього перелому в ході матчу не сталося. Одесити додали і знову поновили відрив. Моментами різниця зростала до 7-ми очок, а на перерву вона завмерла на позначці «5».
Загалом за першу половину суперники мало забивали з-за дуги: 3/12 у господарів проти 1/8 у гостей. За підбираннями перевага була на боці одеситів: 23 проти 16.

З поновленням гри суперники обмінялися результативними атаками. На влучання Сандула з середньої відстані Артамонов відповів точним дальнім кидком. Надалі суперники продовжили багато хибити, поки цю холосту серію не перервав Філдс. Його три влучання поспіль дозволили Будівельнику зрівняти рахунок. Наступна результативна атака Сандула вперше з початкових хвилин матчу вивела киян вперед. Згодом Брістол, Сандул та Філдс довершили ривок гостей 14:0, який вивів їх вперед у загальному рахунку на 8 очок. Лише після цього господарі схаменулися, намагаючись виправити ситуацію. Триочковий  Алфьорова зафіксував мінімальне відставання одеситів перед заключною чвертю.
З початком вирішальної 10-хвилинки господарі знову показали свій бійцівський характер. Спочатку Ходов триочковим знову повернув одеситам лідерство. А згодом Танкслі закріпив перевагу. Кияни вимушені були брати паузу. Після поновлення гри Анісімов штрафними та влучанням з середньої відстані дозволив киянам наблизитися до суперника на 2 очка. Потім 3 очки Дугата після влучних штрафних Бєлікова скоротили відставання до мінімуму. На заключних хвилинах команди балансували в межах кількох очок. За 54 секунди до кінця основного ігрового часу данк Бєлікова вкотре зрівняв рахунок – 61:61. Кияни взяли тайм-аут, після якого Дугат вивів їх вперед на 2 бали. У відповідь Тищенко схибив з середньої відстані. Втім одразу виправився: виграв підбирання та зрівняв рахунок. Гості знову взяли тайм-аут. Після поновлення гри Кривцов одним зі штрафних мінімально вивів вперед одеситів. Господарі виграли підбирання в атаці, але через втрату не скористалися з цього. У свою чергу втрата Крутоуса за 7 секунд позбавила гостей шансу на порятунок.
Відтак чинний чемпіон зазнав другу поразку в сезоні.
Герої матчу
Танкслі та Бєліков у складі переможців доклали максимум зусиль, аби забезпечити загальний успіх команди. У гостей Філдс у кількох епізодах своєю активністю залишав команду в боротьбі, залишаючи шанси на загальну перемогу.
Наступний матч
Наступні поєдинки суперники зіграють 5 листопада. Одесити знову вдома зустрічатимуться з Черкаськими Мавпами, а кияни знову в гостях гратимуть у Южному.

Джерело: fbu.ua.