БІПА-Одеса здобула важливу перемогу над Політехніком (Харків)

bipka_800_400

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
5 жовтня
Одеса. 19:00

БІПА-Одеса – Політехнік (Харків) – 92:82 (19:14, 25:18, 29:29, 19:21)

Найрезультативніші
БІПА-Одеса: Бєліков, Тищенко – 16
Політехнік: Козлов, Барнс – 16

Після запеклого поєдинку харків’ян у першому матчі проти Дніпра можна було сподіватися чогось схожого від них і в Одесі. Та початок зустрічі шокував їхніх уболівальників. Стартовий ривок господарів 6:0 змусив Політехнік брати тайм-аут. Але одразу після поновлення гри гості пропустили триочковий від Танкслі. Лише після цього Хаджишехович розмочив рахунок. За кілька хвилин Вуйович з Козловим покращили вкрай низьку на початку реалізацію харків’ян, скоротивши різницю. На кінець стартової чверті Політехнік відставав на 5 очок.

На початку другої чверті одесити спробували повернути собі ігрову перевагу. За кілька хвилин перевага зросла до 11 очок. Гості поступово знову зменшили різницю. Цього разу до 3-х очок. Втім на останніх хвилинах першої половини більш агресивними були одесити. Тон задав триочковий Сліпенчука. Згодом Бєліков з Кривцовим довели перевагу БІПИ до 12 очок.

За майже паритету в підбираннях одесити в першій половині перевершили харків’ян за реалізацією. З поновленням гри харків’янам не вдалося покращити влучність. То ж переломити хід поєдинку теж не вдалося. Господарі впевнено підтримували 15-очковий запас. Лише наприкінці третьої чверті гості відіграли три очки.

Вирішального тиску від Політехніка так і не дочекалися. Натомість господарі відчули впевненість у неминучості перемоги. У середині чверті вони вже на 18 очок випереджали харків’ян. Ті ж до останнього віддавалися боротьбі, винагородою за що стало скорочення підсумкової різниці до 10 очок.

Герої матчу
Бєліков та Тищенко допомогли одеситам остаточно захопити ігрову ініціативу та довести зустріч до переможного результату. У харків’ян результативність Козлова й Барнса помагала команді залишатися в боротьбі до останнього.

Наступні матчі
БІПА-Одеса наступний матч регулярного чемпіонату грає 8 жовтня в Дніпрі. Харків’яни днем раніше гостюватимуть в Южному.