БІПА-Одеса здобула важку вольову перемогу у матчі з Миколаєвом

ER5E1416-1010×673

Анкета матчу

Одеса, СК Одеса

БІПА-Одеса – Миколаїв 78:66 (12:21, 17:16, 22:22 27: 7)

БІПА-Одеса: Артамонов 8 + 14 передач, Алфьоров 2, Ефіанаі 22 + 6 підбирань + 5 перехоплень, Кривцов 9, Тіщенко 12 – старт; Сліпенчук, Ходов 2, Бєліков 12 + 8 підбирань, Тихонов 6 + 5 підборів, Волчанов 5 + 7 підборів,

Миколаїв: Носков 12 + 6 підбирань, Попов 10 + 5 втрат, Мусієнко 3 + 5 підбирань, Онуфрієв 3, Кушніров 11 + 5 підбирань – старт; Іванов 5, Анікієнко 8 + 9 підбирань, Тонченко 4, Давидюк (10).

Хід гри

Дебют матчу залишився за гостями. Миколаїв атакував з пристойним відсотком, користуючись слабкою грою одеситів в захисті. Незважаючи на виграний щит, БІПА повністю програла стартову десятихвилинку, адже в атаці справи у підопічних Пудзирея зовсім не клеїлися. За першу половину господарі не реалізували жодного з 7 триочкових кидків, влучивши лише 28% спроб з гри. Вдалий відрізок господарі провели в середині другої чверті: одесити оформили серію швидких відривів, розганяли які Ефіанаі та Бєліков. Однак останнє слово в першій половині залишилося за гостями, в складі яких кращими були Носков і Кушніров. Миколаїв не дозволив супернику довести камбек до логічного завершення і повернув собі 8 очок переваги перед великою перервою.

Результативна третя чверть завершилася внічию. На командну гру Миколаєва одесити відповіли чудовою грою Ефіанаі, який власними силами не дозволив суперникові збільшити перевагу. Лише в четвертій чверті господарям вдалося вперше в цьому матчі вийти вперед. Гра в атаці у Миколаєва розклеїлася, чим одесити скористалися відігравши 9 очок відставання. Вимушена пауза у грі через несправність секундоміра пішла на користь господарям, які нарешті знайшли свій темп і кидок в той час, як миколаївці ниті гри повністю загубили. Кращий свій відрізок БІПА провела саме у заключній чверті, по ходу якої двічі з-за дуги відзначився Тищенко і один раз Волчанов, а Артамонов і Тихонов підтримали партнерів влучними кидками з гри.

В результаті БІПА зробила свій відрив двозначним і виграла матч, доля якого, здавалося б, була в руках Миколаєва.

Герой матчу

Форвард БІПИ Танкслі Ефіанаі з 22 очками в активі став найрезультативнішим гравцем матчу. Американець вчасно продемонстрував свої кращі якості у третій чверті та саме завдяки його грі в атаці одесити залишилися в грі і надалі перехопили ініціативу в домашньому матчі.

Наступний матч

Миколаїв наступний матч у Суперлізі Парі-Матч проведе 19 жовтня вдома проти Дніпра. БІПА 27 жовтня гратиме також на домашньому майданчику проти чемпіона України Будівельника.