БІПА-Одеса презентувала команду на новий сезон Суперліги Парі-Матч

bbb

Напередодні БІПА-Одеса провела відкрите тренування, на яке за традицією були запрошені всі бажаючі.

Подія, як і очікувалося, викликала інтерес серед вболівальників і представників ЗМІ, адже зустріч була присвячена не тільки показу оновленої команди, але і презентації нового фірмового стилю клубу.


На тренуванні, що мало більш демонстраційний характер, любителі баскетболу змогли подивитися за різними вправами, що завершилися кидковою частиною. Гравці намагалися діяти видовищно, так що емоцій у шанувальників команди вистачало.
Після закінчення тренувального заняття слово взяв PR-директор БІПИ Сергій Стразов, який подякував усім присутнім за увагу до клубу. Далі команда розташувалася на імпровізованій сцені, і Вадим Пудзирей коротко розповів уболівальникам про всіз дев’ятьох новачків команди, про те, що чемпіонат Суперліги Парі-Матч обіцяє бути дуже цікавим, оскільки всі команди посилилися. Весь колектив БІПИ чекає старту сезону не менше, ніж любителі баскетболу.

Одним з головних моментів зустрічі було представлення нового фірмового стилю клубу, з яким усіх присутніх ознайомив безпосередньо його розробник, дизайнер Денис Юхимович. Концепція логотипу, емблеми, кольорів і всього що їх супроводить, були показані в вигляді презентації з детальними поясненнями всіх тонкощів.

На завершення зустрічі всі бажаючі зробили загальну фотографію з командою, після чого вболівальники пообіцяли прийти на п’ятничний матч з Хіміком і підтримати БІПУ. Нагадаємо, що одесити відкриють сезон домашнім дербі з южненцями, яке відбудеться вже в цю п’ятницю, 29 вересня. Початок о 19:00.

Новий фірмовий стиль БК БІПА-Одеса

Цього року клуб відзначає своє 25-річчя. З приходом нового керівництва і спонсорів ставиться завдання відродження славних традицій одеської команди.

З цієї причини до початку сезону-2017/18 було вирішено оновити фірмовий стиль клубу відповідно до сучасних тенденцій.

Логотип клубу – це основна складова частина фірмового стилю. Головне завдання логотипу – створити унікальний образ, який відкладеться в пам’яті з першого перегляду. Текстова частина логотипу включає в себе назву клубу, виконане унікальним, розробленим шрифтом, в спортивній агресивній манері.

Емблема клубу. В якості основного графічного елементу емблеми БК БІПА-Одеса було вибрано Сонце, стилізоване під баскетбольний м’яч.

Сонце – символ енергії, сили, хоробрості і розуму, і один із символів південного міста Одеса. Сонце сходить над текстовою частиною, символізуючи відродження і подальше процвітання клубу, обведення говорить про єдність, а спрямованість всієї композиції вправо символізує рух і розвиток.

Ігрова форма. Так само був розроблений новий унікальний дизайн форми на сезон-2017/18, відповідно до нового фірмового стилю. У традиційних історичних кольорах клубу, жовта – для домашніх матчів і чорна – для виїзних.

Домашня форма

Виїзна форма