Артем Пустовий провів свій перший матч в Євролізі

fetch

Надмірна зацикленість на грі через бігменів в першій половині зіграла злий жарт з гостями.

Барселона непогано почала матч, за рахунок успішних дій у захисті, не відпускаючи ЦСКА вперед. Але в нападі каталонці були занадто заточені на загравання бігменів. Армійці досить швидко вирахували цей вектор і раз по раз переривали однотипні закидання Тома Ертеля і Кевіна Пенгоса перехопленнями. А коли в другій чверті на повну потужність заробили снайпери господарів на чолі з Корі Хіггінсом, їх команда стрімко забралася у відрив.

До моменту, коли за дві хвилини до закінчення першої половини Святислав Пешич вперше вирішив дати шанс Артему Пустовому його підопічні поступалися вже 19 очок. Українець дуже непогано увійшов у гру, швидко відзначившись енд-ваном. І решту 10-хвилинного відрізка, який він провів безперервно, Пустовий набагато частіше діяв ефективно, ніж помилявся. Особливо в нападі, де він розіграв кілька результативних пік-н-ролів з Ертелем, хоча одного разу і втратив можливість завершити алле-уп. Всього Артем набрав 8 очок (3/3 двоочкових, 2/4 штрафних) і поставив 1 блок-шота при 1 втраті і 2 фолах. Показовий і той факт, що починав матч українець на найдальшому місці на лавці запасних, а після повернення з майданчика, йому поступилися найближче до тренерів крісло.

До речі:  Результати матчів НБА за 29 листопада

Барса в другій половині зі змінним успіхом вела погоню, але ближче, ніж на 9 очок наблизитися до суперника їй не вдавалося. Барселони, зіграв у виїзному матчі проти ЦСКА, який команда Артема програла з рахунком 75:95.