Анонс матчу Суперліги Парі-Матч 28 жовтня

4bc3f192da2c9adad851bf0f518952d3_L.jpg.pagespeed.ce.p-PLGBELSS

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Будівельник – Черкаські Мавпи

Київ, СК Мередіан

У суботу в Києві пройде єдиний матч тижня Суперліги Парі-Матч – Будівельник зіграє з Черкаськими Мавпами. Саме ці команди відкривали сезон – тоді поєдинок також проходив у Києві і завершився розгромною перемогою чемпіона України. Тож команді Максима Міхельсона буде що доводити, до того ж 2 перемоги в 5 матчах – це явно не той результат, на який розраховували черкащани на початку сезону.

Ускладнює ситуацію для гостей несподіваний від’їзд болгарського плеймейкера Станіміра Маринова, який в перших матчах сезону встиг стати одним з ключових виконавців команди. Треба зазначити, що заміну Маринова Мавпи знайшли досить швидко, підписавши на позицію першого номера серба Николу Джуріча. Однак вписати нового гравця – особливо розігруючого – завдання для Максима Міхельсона явно непросте.

Одним з головних протистоянь в цьому матчі може стати дуель центрових, в якій Марвін Джефферсон буде боротися з наддосвідченим бігменом киян Михайлом Анісімовим. Команди мали достатньо часу для того, щоб набратися сил після стартового відрізка сезону і підготуватися до майбутнього матчу. Тривала пауза могла стати, як і корисним додатковим відпочинком, так і застоєм без ігор, який міг вибити з ігрового ритму. Як буде насправді, це ми у знаємо вже дізнаємось на паркеті СК Мередиан.

Огляд першого матчу Будівельнк – Черкаські Мавпи: