Анонс матчу Суперліги 9 лютого

Мавпи-Будівельник

«Черкаські Мавпи» – «Будівельник»

Черкаси

ПС «Будівельник»

18:30

Мавпи-Будівельник
mavpabasket.com

«Черкаські Мавпи»

У Черкасах відбудеться центральний матч прийдешнього туру – «Мавпи» зіграють проти «Будівельника». Господарі мають нагоду набрати очки і порівнятися з киянами по кількості балів. У разі перемоги черкащанам не вдасться відразу вийти на другу сходинку в таблиці, оскільки у чинного чемпіона кращі показники по кількості перемог і поразок. Однак взявши дома очки, підопічні Міхельсона створять великий тиск на столичну команду.

Шанси на успіх є в обох клубів. «Мавпи» зараз на підйомі – команда виграла два останні виїзні поєдинки, а перед поразкою від «Політехніка» було три перемоги підряд. Остання зустріч із «Будівельником» для обох клубів видалася напруженою. В результаті, підопічні Міхельсона поступилися на своєму майданчику в овертаймі. Сьогоднішній поєдинок – подвійна мотивація для «Мавп» перемогти чинного чемпіона. Якщо черкащани справилися з «Дніпром», то мають усі шанси на черговий домашній тріумф.

«Будівельник»

Про форму «Будівельника» можна багато говорити, але відомо точно лише одне – цю команду не можна недооцінювати. Можливо, останнім часом кияни виступають нестабільно, але вони залишаються чинним чемпіоном і займають у таблиці друге місце, що зовсім непогано. Підопічним Коваля буде непросто сьогодні, однак гостів влаштує тільки перемога. Столичні баскетболісти відстають від «Дніпра» вже на чотири бали і в разі поразки максимально близько підпустять до себе «Мавп».

До речі:  Суперліга. Хімік дотиснув Політехнік у четвертій чверті

Останній матч Суперліги «Будівельник» програв на виїзді «Хіміку» в одне очко. Перед тим була гостьова перемога над «БІПою», але в Одесі киянам теж було непросто. Останні матчі підопічні Коваля проводять важко, що не є хорошою новиною перед поїздкою до Черкас. Не на користь чемпіона і статистика, згідно з якою, «Будівельник» на виїзді зазвичай набирає на 10 балів менше, ніж «Мавпи» вдома. Все свідчить про те, що черкащани візьмуть реванш за грудневу поразку, але кияни уміють перелаштовуватися під час матчу і виривати перемогу, тож протистояння буде рівним, напруженим і цікавим.

Сергій Завалко,

UkrBasket