Анонс матчу Суперліги 30 квітня. Плей-оф. Фінал

1

«Черкаські Мавпи» – «Дніпро»

Черкаси

ПС «Будівельник»

16:00

Рахунок у серії – 2:0

timoff

Сьогоднішній матч – момент істини для обох команд. У баскетболістів залишилося мало сил – і фізичних, і моральних. Однак діватися нікуди. «Мавпи» докладуть максимум зусиль для того, щоб здобути перемогу, закрити серію і стати чемпіонами. «Дніпро», напевно, зробить ще більше для того, щоб зачепитися за серію і спробувати повернути її в своє місто.

Як не парадоксально це звучить, але «Мавпам», виграючи в серії 2:0 і повертаючись додому, буде важче, ніж «Дніпру». Гості можуть діяти розкуто і виправдано ризикувати. Їм втрачати нічого, а шанси зачепитися за серію залишаються. Господарям буде важко в моральному плані. З одного боку, в них буде нечувана підтримка – в «Будівельнику» розкуплені всі квитки. З іншого боку, це може посилити тиск на черкащан. Команда вперше в історії грає у фіналі чемпіонату, вперше має таке перевагу і вперше може стати чемпіоном вдома.

До речі:  Дніпро втратив Станіслава Тимофеєнка через травму руки

Для «Мавп» дуже важливо, щоб трибуни їм дійсно допомагали, а у самих баскетболістів не тремтіли руки. Результат поєдинку багато в чому залежатиме від господарів. На підопічних Міхельсона всього за кілька днів лягла колосальна відповідальність. Якщо черкащани з нею справляться – значить, вони гідні бути чемпіонами.

«Дніпро» знаходиться в неоднозначному положенні. Звичайно, серія ще не закінчена і дніпряни приїдуть у Черкаси виправляти ситуацію. Однак тепер щодо сили підопічних Журавльова виникають сумніви – якщо вони не беруть кінцівки надзвичайно важливих матчів удома, чи зуміють вони заграти на виїзді? «Дніпро» – домашня команда, тому відповідь на вище поставлене запитання буде скоріш заперечною. На «Мавпах», звичайно, більша відповідальність, тиск і тому подібне, але черкащани є фаворитами третього матчу – це факт.

Сергій Завалко,

UkrBasket