Анонс матчу Суперліги 28 квітня. Плей-оф. Серія за 3-є місце

Хімік-Миколаїв

«Миколаїв» – «Хімік»

Миколаїв

ПС «Надія»

16:00

Рахунок у серії – 0:2

Миколаїв-Хімік

Другий матч «бронзової» серії вийшов значно кращим за перший. Глядачі побачили один із небагатьох поєдинків, у яких справа дійшла до овертайму. «Миколаїв» виграв першу і останню чверті, а «Хімік», відповідно, другу і третю. В доданому часі господарі вже дотиснули суперника, оформивши доволі потужний ривок – 17:9.

«Миколаїв» старається. Щось у команди виходить краще, щось – гірше. «Корабели» дуже хочуть закінчити поточний сезон на мажорній ноті, а поразка в «бронзовій» серії, та ще й на своєму майданчику – не те, чого очікують підопічні Поляха.

У двох попередніх матчах «Миколаїв» поступово підбирався до суперника і мав шанси на перемогу. Можна сподіватися, що сьогоднішню домашню гру миколаївці не віддадуть. «Хімік» цього сезону часто спотикається на виїзді. Господарі повинні вичавити всі сили із себе і не дати супернику обіграти себе «всуху».

До речі:  Суперліга. Хто і з чим приходить в 2019-й

Складно спрогнозувати, з яким настроєм «Хімік» приїде до Миколаєва. З одного боку, южненці можуть правильно налаштуватися, провести ще одну складну гру, але виграти «бронзу» за підсумками трьох матчів, не затягуючи серію. З другого боку, підопічним Степановського «не горить». Южненці ведуть у серії за рахунком 2:0.

«Миколаєву» немає чого втрачати – господарі будуть атакувати з перших хвилин, чим обов’язково скористається досвідчена команда із Южного. Скоріш за все, гра піде якраз по другому сценарію – миколаївці спробують диктувати свої умови южненцям, а ті відповідатимуть на досвіді. Якби там не було, серія ще не закінчена, а «Хімік» – не «залізний» фаворит. Обом командам ще є що втрачати і доводити.

Сергій Завалко,

UkrBasket