Анонс матчу Суперліги 26 квітня. Плей-оф. Фінал

Дніпро-Мавпи

«Дніпро» – «Черкаські Мавпи»

Дніпро

КСК «Шинник»

19:00

Рахунок у серії – 0:1

31189816-1637569269624377-1987236502630825984-n
fbu.ua

Минулий матч став чудовим відкриттям фіналу. У тій грі було все: данки, перехоплення, триочкові й багато нервів. «Мавпи» виконали завдання мінімум і перемогли з різницею в одне очко. Та це ще не робить черкащан фаворитом серії. Навпаки, господарі ще відповідальніше й серйозніше підготуються до нового матчу.

Якщо «Дніпро» хоче стати чемпіоном, команда не має права програвати наступний матч. Поразка в серії з рахунком 0:2 перед виїздом у Черкаси стане катастрофою для дніпрян. Для них сьогоднішній поєдинок, можливо, буде вирішальним у всій серії. Після першої фінальної зустрічі Журавльову разом із підопічними потрібно провести роботу над помилками, бо їх було багатенько. В цілому, «Дніпро» в непоганій формі. Відчувається втома, але поки що нічого не вказує на те, що команда програє фінал «всуху». Навпаки, на наступну гру господарі будуть налаштовані на 150 відсотків.

До речі:  Суперліга. Черкаські Мавпи вивозять перемогу з Одеси

«Мавпи» просто продовжують показувати хорошу гру (в першу чергу в атаці), за що справедливо пожинають плоди. Черкащани сьогодні не будуть аутсайдерами. В першому матчі вони показали, що можуть змагатися на рівних із «Дніпром» на його паркеті, тому в підопічних Міхельсона все добре. Так, у команди були втрати, але це можна списати на нерви – «Мавпи» вперше в історії грають у фіналі, і вдруге в поточному сезоні переграють дніпрян в гостях.

Фінальна серія настільки рівна, що навіть букмекери бояться виділяти фаворитів, оскільки їх немає. Можливо, мінімальна психологічна перевага буде все-таки у «Мавп». «Дніпро» втратив перевагу домашнього паркету, а черкащани вперше в сезоні зрозуміли, що починати серію плей-оф на виїзді – не так вже й погано. Очікуємо ще одну чудову, насичену, напружену, нервову й рівну гру.

Сергій Завалко,

UkrBasket