Анонс матчу Суперліги 25 квітня. Плей-оф. Серія за 3-є місце

himm

«Хімік» – «Миколаїв»

Южне

ФСК «Олімп»

18:00

Рахунок у серії – 1:0

Хімік-Миколаїв
fbu.ua

«Бронзова» серія почалася прогнозовано. Як зазначалося раніше, головне питання полягало в тому, чи захоче віце-чемпіон цього сезону отримати менш значимі нагороди. Відповідь була стверджувальною. У першій половині минулого матчу команди грали на рівних – господарі перемагали в кожній чверті з різницею в одне очко. Вирішальною стала третя чверть, у якій «Хімік» набрав 16 очок, а «Миколаїв» – п’ять. Такий відрив допоміг южненцям комфортно почувати себе в останній 10-хвилинці, тож вони просто довели справу до переможного кінця.

«Хімік» показав, що буде боротися за медалі, а в минулому матчі підтвердив статус фаворита серії. Не можна сказати, що в «Миколаєва» немає шансів. «Корабели» давно не доходили до таких стадій, тому викладаються на повну силу в кожному матчі. Однак у грі підопічних Поляха бувають серйозні провали, котрі, зрештою, коштують команді перемог.

До речі:  Переможний алле-уп Ревзін-Фесенко – в топ-10 Суперліги 2018 року (Відео)

«Миколаїв» дав бій «Хіміку» лише в першій половині минулого матчу. Усі знають, що ця команда вибила з плей-оф чинного чемпіона, тому недооцінювати її аж ніяк не можна. Тим не менше «Хімік» сьогодні буде явним фаворитом. На боці господарів усе: перевага домашнього майданчика, сильніша атака й непогана ротація. Гості можуть завдати клопоту супернику завдяки максимальній концентрації, самовіддачі й організованій грі, однак не перемогу сьогодні у них дуже мало шансів.

Сергій Завалко,

UkrBasket