Анонс матчу Суперліги 23 квітня. Плей-оф. За 3-є місце

Хімік-Миколаїв

«Хімік» – Миколаїв»

Южне

ФСК «Олімп»

18:00

Хімік-Миколїв
fbu.ua

Обидві команди дійшли до серйозної стадії в плей-оф. Та не можна сказати, що вони були близькими до фіналу. «Миколаїв» програв «Черкаським Мавпам» у всіх трьох матчах півфіналу практично без шансів. «Хімік» дав бій «Дніпру», але зумів перемогти тільки в одному поєдинку.

Статистично, южненці є фаворитами в протистоянні за третє місце. Підопічні Степановського більше набирали очок в плей-оф і в минулому раунді змогли взяти одну гру, на відміну від підопічних Поляха. Та є один нюанс: «Хімік» – саме та команда, на якій «Миколаїв» перервав свою довгу серію поразок у регулярному чемпіонаті. «Корабели» не будуть простим суперником для южненців і їм це має бути відомо.

Щодо першого матчу та, можливо, всієї серії, багато що залежатиме від підопічних Степановського. Матчі за третє місце зазвичай не дуже надихають клуби. «Миколаїв» точно захоче отримати бронзові нагороди, а чи захоче «Хімік» – поки що невідомо. Якщо южненці налаштуються серйозно на кожний поєдинок, тоді, в принципі, можуть закрити серію без додаткових матчів. Та й не повинні вони грати в півсили перед своїми вболівальниками.

До речі:  Суперліга. Хто і з чим приходить в 2019-й

«Корабели» в будь-якому разі не будуть здаватися. Для підопічних Поляха третє місце буде хорошим завершенням сезону. Команда залишила за бортом чинного чемпіона, не програвши йому ні одного матчу. «Миколаїв» уже перегравав «Хімік», тож чому б не спробувати повторити успіх, тим більше, що це не просто рядові матчі регулярного чемпіонату. Гості будуть аутсайдерами сьогодні та, можливо, у всій серії, але бажання й самовіддача, які вони показали в поєдинках проти «Будівельника», обов’язково дадуть свої плоди.

Сергій Завалко,

UkrBasket