Анонс матчу Суперліги 21 березня

БІПА-Будівельник

«Будівельник» – «БІПА-Одеса»

Київ

Палац Спорту

19:00

Будівельник-БІПА
fbu.ua

«Будівельник»

«Будівельнику» дуже важливо закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті. Кияни опустилися на друге місце в таблиці й відстають від «Черкаських Мавп» на один бал, маючи 43 очка. Позаду – «Хімік», у якого на три пункти менше. Підопічним Коваля ніяк не можна розслаблятися, навіть навпаки, у них є шанс повернутися на друге місце, а позиції в таблиці перед плей-оф будуть дуже важливими.

Цікаво буде спостерігати, як «Будівельник» закінчить «регулярку». Останній місяць кияни провели невпевнено – з лютого по березень у команди три перемоги і чотири поразки. Щодо «БІПИ», останній матч міх клубами відбувся 2 лютого і тоді чинний чемпіон здобув перемогу на виїзді. Зараз не можна на 100 відсотків упевнитися в силі підопічних Коваля, оскільки останні показники в них не найкращі. Та все одно «Будівельник» сьогодні буде фаворитом, бо на боці господарів і статистика, і площадка.

«БІПА»

«БІПА» поступово вибирається із психологічної ями, в яку потрапила взимку. Одесити покращують своє положення в турнірній таблиці і йдуть зараз на п’ятому місці, маючи 37 очок. Підопічні Юшкіна, таким чином, на один бал випереджають «Миколаїв» і на три пункти відстають від «Хіміка». Саме южненцям «БІПА» програла два останні матчі – спочатку в кубку України, потім уже в Суперлізі. Та до того у команди було три перемоги підряд, правда, над суперниками, які знаходяться нижче в турнірній таблиці.

До речі:  Суперліга. Одеса дотискає Політехнік

На боці «БІПИ» непередбачуваність. Одесити вміють нав’язувати свою гру супернику, про що кияни вже знають. Однак сьогодні підопічним Юшкіна треба дуже постаратися, щоб зламати чинного чемпіона. Згідно зі статистикою, «БІПА» набирає на виїзді 72 бали – цей найнижчий показник серед усіх команд Суперліги. «Будівельник», в свою чергу, набирає вдома по 83 бали. Артамонов відзначав, що грати проти киян завжди важко, тож сьогодні йому з партнерами треба бути в оптимальній фізичній, психологічній і навіть творчій формі. Саме від Артамонова, до речі, багато в чому залежатиме результат гостей.

Сергій Завалко,

UkrBasket