Анонс матчу Суперліги 18 квітня. Плей-оф. 1/2 фіналу

Mishul

«Хімік» – «Дніпро»

Южне

ПС «Олімп»

18:00

him
fbu.ua

«Хімік» прогнозовано повернувся в серію. Южненці програли більшість матчів дніпрянам у регулярному чемпіонаті, але плей-оф – це зовсім інша справа. В минулому поєдинку підопічні Степановьского переграли суперника в трьох чвертях із чотирьох. Із командою Журавльова таке рідко буває нинішнього сезону, але й дивуватися дуже не варто, оскільки вони змагаються з віце-чемпіоном.

«Хімік» не просто скоротив відставання від «Дніпра», а ще й повернув неабияку інтригу в серію. Сьогодні южненці мають всі шанси виграти ще один матч, зрівняти рахунок у серії й поїхати в Дніпро на вирішальний матч півфіналу. На боці команди Степановьского психологічна перевага й рідні стіни.

«Дніпро» ще раз постарається закрити серію достроково, щоб не доводити справу до п’ятого матчу. Доля гостей багато в чому залежатиме від лідерів. 18 очок Тимофеєнка внесли свій вклад у боротьбу дніпрян минулого разу, а от нуль від Мішули – це проблема. Та й «лавка» у підопічних Журавльова зіграла не дуже добре, за виключенням Закурдаєва.

До речі:  Дмитро Липовцев повернувся після травми

Складно прогнозувати результат, оскільки кожна із команд має шанси на перемогу. «Хіміку» знову потрібно грати відчайдушно, щоб зберегти шанси на фінал. «Дніпру» треба грати обережно, використовуючи всі помилки, які буде допускати суперник. Дніпряни все ще ведуть у серії, тому поспішати сьогодні – не їх робота. Здається, все-таки, що господарям вистачить наснаги, як мінімум, знову дати бій супернику. Та й перемога «Хіміка» в нинішній ситуації виглядає більш імовірною.

Сергій Завалко,

UkrBasket