Анонс матчу Суперліги 15 квітня. Плей-оф. 1/2 фіналу

UO0A2913

«Миколаїв» – «Черкаські Мавпи»

Миколаїв

ПС «Надія»

16:00

Мавпи-Миколаїв
fbu.ua

Півфінальна серія між цими командами поки що проходить в односторонньому напрямку. Були сподівання, що клуб, який вибив із плей-оф чемпіона, в другому матчі покаже зовсім іншу гру, тим більше, що господарі першу половину зустрічі провели у півсили. Однак «Мавпи» зібралися, отримали настанови від тренера і після великої перерви заграли вже зовсім по-іншому, як результат – домашня перемога з різницею майже в 30 очок.

Важко сказати, що треба зробити «Миколаєву» для повернення в серію. Команді потрібні зміни і в атаці, і в захисті. В минулому матчі підопічні Поляха за дві чверті пропустили 50 очок – пропускати так багато за половину зустрічі неможна. В атаці за той же відрізок часу вони набрали тільки половину від пропущених балів.

«Мавпи» себе поки що добре почувають. Команда просто грає у свою гру й пожинає плоди. Чи потрібно їм щось змінювати перед виїзним поєдинком? Навряд чи. Черкащани половину сезону витратили на те, щоб зібрати боєздатний склад і показувати хорошу атакуючу гру в першу чергу. Зараз це дає результат, тож від «Мавп» можна очікувати стрімких атак, швидкого переміщення м’яча і реалізацію триочкових.

До речі:  Суперліга. Черкаські Мавпи вивозять перемогу з Одеси

Що робити «Миколаєву»? Звісно ж, Поляху потрібно щось терміново змінювати. Однак його команда просто інакше побудована. Якщо «Корабели» поступаються в плей-оф з різницею майже в 30 очок, значить, у суперника швидша атакуюча лінія, тому треба краще захищатися. Але своя атака – ще одна головна біль для Поляха, бо його команда дуже мало набирає. «Політехнік» користувався не завжди надійним захистом «Мавп». «Миколаїв» поки що ніяких висновків не зробив.

Сергій Завалко,

UkrBasket