Анонс матчу Суперліги 14 березня

Хімік-Миколаїв

«Миколаїв» – «Хімік»

Миколаїв

ПС «Надія»

19:00

Миколаїв-Хімік
fbu.ua

«Миколаїв»

У «Миколаєва» було достатньо часу для відпочинку і підготовки до нового поєдинку з віце-чемпіоном. Сьогодні команда зіграє перенесений матч проти «Хіміка», після чого стане ясно, чи вийшли баскетболісти з кризи, чи опускаються в ще глибшу психологічну яму. Шанси на перемогу в підопічних Поляха невеликі, але достатньо буде хоча б нав’язати супернику боротьбу, щоб реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

У «Миколаєва» сьогодні буде подвійний стимул перемогти. По-перше, виграний поєдинок порівняє команду за очками з «БІПою» і дасть шанс піднятися в таблиці на п’яте місце. По-друге, підопічні Поляха програли вже дев’ять матчів поспіль, тож позитивний результат їм зараз заміняє повітря. Буде важко. «Хімік» перебуває в непоганій фізичній формі, не дивлячись на програш «Дніпру» в фіналі кубка України, та й статус віце-чемпіона все-таки говорить сам за себе.

«Хімік»

«Хімік» із другої спроби приїде в Миколаїв у якості беззаперечного фаворита. Южненці за короткий проміжок часу два рази програли дніпрянам, але більшість матчів виграють, починаючи з 4 лютого. Підопічні Степановського мають забути ті поразки й далі вирішувати справи в Суперлізі. «Хіміку» також слід пам’ятати про те, що суперник буде надзвичайно мотивованим, враховуючи його серію поразок.

До речі:  Суперліга. Черкаські Мавпи в овертаймі обіграли Миколаїв

У минулому очному протистоянні южненці впевнено переграли суперників із Миколаєва. В таблиці вони займають четверте місце, відстаючи від «Будівельника» на шість балів. Та підопічним Степановського слід думати не про киян, а про те, що позаду йде «БІПА», яка відстає всього на один бал. «Хімік» на виїзді в середньому набирає 76 очок – рівно стільки, скільки «Миколаїв» набирає вдома. Обидві команди перебувають не в найкращому психологічному стані (правда, у кожного на те свої причини), тому очікується цікаве і напружене протистояння.

Сергій Завалко,

UkrBasket