Анонс матчу Суперліги 13 лютого

Мавпи-Миколаїв

«Черкаські Мавпи» – «Миколаїв»

Черкаси

ПС «Будівельник»

19:00

Мавпи-Миколаїв

«Черкаські Мавпи»

«Черкаські Мавпи» продовжують переможну ходу. Черкащани в лютому виграли всі три матчі й близькі до того, щоб продовжити переможну серію до чотирьох поєдинків. У сьогоднішній зустрічі з «Миколаєвом» господарі будуть фаворитами. На користь підопічних Міхельсона свідчить відразу декілька фактів. Перший – 85 очок в середньому на домашньому паркеті. Це один із кращих показників у Суперлізі. Більше набирає тільки «Дніпро». Другий – виїзна перемога над «Миколаєвом» у січні. Третій – можливість вийти на другу сходинку в таблиці.

«Мавпи» по ходу сезону повільно, але впевнено піднімаються уверх. Сьогодні у команди буде реальна можливість нарешті обійти «Будівельник» і зайняти друге місце в таблиці. Завдяки домашній перемозі над киянами черкащани відстають від них тепер тільки на одне очко. Позаду йде «Хімік», у якого підопічні Міхельсона виграють чотири бали. В разі поразки «Мавпи» не втратять свого третього місця, але вони точно будуть мотивовані на перемогу.

До речі:  Шикарний аллі-уп Бояркін-Коклі – у відеоогляді матчу Черкаські Мавпи – Політехнік

«Миколаїв»

У «Миколаєва» великі проблеми. У команди продовжується безвиграшна серія, котра налічує вже шість матчів. Поразки відкинули підопічних Поляха на п’яте місце в таблиці. Однак у команди сьогодні буде шанс піднятися вище. Попереду – «Хімік», у якого лише на одне очко більше. Та чи зможе команда із півдня нав’язати боротьбу супернику, який упевнено крокує в топ-2 – тут є великі сумніви.

Виїзний показник «Миколаєва» в останніх 10 поєдинках – дві перемоги і вісім поразок. У гостях підопічні Поляха набирають в середньому 75 очок – це на 10 балів менше, ніж «Мавпи» стабільно набирають вдома. Останні два матчі баскетболісти з півдня програли тільки в шість пунктів, але «Запоріжжя» і «Політехнік» – це поки що команди трохи іншого ґатунку. Ще в грудні перемога «Миколаєва» над «Мавпами» в гостях була б зрозумілою, але сьогодні можливий успіх гостей буде оцінюватися як сенсація.

Сергій Завалко,

UkrBasket