Анонс матчу Суперліги 13 квітня. Плей-оф. 1/2 фіналу

Дніпро-Хімік

«Дніпро» – «Хімік»

Дніпро

КСК «Шинник»

 19:00

Хімік-Дніпро
fbu.ua

Інтрига в першому матчі тривала лише одну чверть. На початку зустрічі «Хімік» виглядав солідно й пішов на перерву з позитивною різницею в два очки. Друга чверть стала для южненців катастрофою, оскільки вони набрали всього 9 балів, а суперник – 24. Після цього дніпряни вже поступово доводили матч до логічного завершення і перемогли з різницею «30+».

Ніхто не очікував такого розгрому ні від переможця, ні від віце-чемпіона. Підопічним Степановського терміново потрібно щось змінювати, інакше вони поїдуть додому на третій матч догравати серію, а не боротися за фінал. Після першого поєдинку шанси «Хіміка» на вихід у наступний раунд суттєво зменшилися. З іншої сторони, це розв’язує руки команді. Підопічні Журавльова майже не програють на своєму паркеті в нинішньому сезоні, тому гості можуть ризикувати, особливо в атаці.

До речі:  Суперліга. Мавпи вивозять перемогу з Харкова

Результат сьогоднішньої гри багато в чому залежатиме саме від «Хіміка» й від того, яку стратегію обере команда. Якщо обережну, то, скоріш за все, поступиться знову. Граючи проти «Дніпра» агресивно, южненці послаблять свій щит, але зможуть набрати більше ніж 62 бали.

Настрій дніпрян на цей матч теж важливий. Не виключено, що господарі постійно будуть тиснути на суперника, щоб не дати йому ніяких шансів у «Шиннику». Та все ж, здається, що підопічні Журавльова будуть грати якраз обережно, використовуючи вільні зони, забиваючи триочкові й реалізовуючи швидкі проходи. «Дніпро» – фаворит, і на відміну від опонента, команді не потрібно сильно видозмінюватися. Принаймні поки що.

Сергій Завалко,

UkrBasket