Анонс матчу Суперліги 12 квітня. Плей-оф. 1/2 фіналу

Aleksandr-Kushnirov-v-tsentre

«Черкаські Мавпи» – «Миколаїв»

Черкаси

ПС «Будівельник»

19:00

Мавпи-Миколаїв
fbu.ua

«Миколаїв» у першому раунді плей-оф став великою несподіванкою, обігравши чинного чемпіона в обох матчах. У Черкасах підопічні Поляха не змогли продовжити переможну серію. Більше того, вони програли три чверті з чотирьох – поступилися майже без боротьби, про що свідчить рахунок 78:91. Бували моменти, коли «Корабели» «спалахували», але цього поки що недостатньо.

«Мавпи» продовжують впевнену переможну ходу. Підопічні Міхельсона не програють вже 12 матчів по ходу сезону і продовжують перемагати суперників у плей-оф. Черкащани нарешті зуміли не пропустити 80 очок вдома, хоча 78 – теж багатенько. У «Мавп» настільки чудово вибудувалася атака в другій половині сезону, що вони можуть спокійно (майже) перемагати, пропускаючи 80+.

До речі:  Суперліга. Мавпи вирвали перемогу у Одеси

У цій серії ще далеко нічого не вирішено. В першому матчі господарі виглядали впевненіше й солідніше, але команда Міхельсона не без проблем. У підопічних Поляха проблем, схоже, більше, але вони в минулому раунді показали, на що здатні, тож їх ні в якому разі не можна недооцінювати. Таку команду, як «Миколаїв», непотрібно достроково відправляти у відпустку, бо вона ще може сказати своє слово і, можливо, скаже. А от «Мавпам», навпаки, треба зробити так, щоб поїхати в гості на третій матч не просто фаворитом, а майже фіналістом.

Сергій Завалко,

UkrBasket