Анонс матчу Суперліги 10 лютого

Запоріжжя-Миколаїв

«Запоріжжя-ZOG» – «Миколаїв»

Запоріжжя

ЗАБ Арена

14:00

Запоріжжя-Миколаїв
fbu.ua

«Запоріжжя-ZOG»

«Запоріжжя» продовжує розчаровувати. Здавалося, після виїзної перемоги над «Хіміком», команда заграє по-новому, але все знову пішло на спад. У результаті цього, підопічні Плеханова займають останнє восьме місце в таблиці, маючи 24 очка і вже на три бали відстають від «Політехніка». Наразі важко знайти хоч якісь аргументи на користь «Запоріжжя». Домашній паркет? Команда виграла тільки один із останніх 11 матчів на ЗАБ Арені. Підопічні Плеханова взагалі в сезоні перемогли лише тричі при 18 поразках.

У «Запоріжжя» бувають матчі, в яких баскетболісти показують, що можуть боротися із серйозними суперниками, як було з «Хіміком». «Миколаїв» наразі входить в число противників, яких можна перемагати. Однак є дві проблеми. Перша – господарі набирають на своєму паркеті лише 69 балів – це найслабший показник у Суперлізі. Гості на виїзді набирають в середньому 77 очок. Друга – останній матч «Миколаєву» підопічні Плеханова програли. З іншого боку, у «Запоріжжя» буде надзвичайна мотивація виграти вдома саме проти цього суперника.

До речі:  Суперліга. Хімік дотиснув Політехнік у четвертій чверті

«Миколаїв»

«Миколаїв» упевнено втрачає статус того середняка, котрий міг би змагатися на рівних із претендентами на титул. Команда боролася з «Черкаськими Мавпами» за третю сходинку в турнірній таблиці, а тепер займає п’яту з 30 очками. Стільки ж балів має і «Хімік», якого підопічні Поляха сьогодні теоретично можуть відтіснити назад, але у южненців є матч у запасі. Відрив «Миколаєва» від «БІПИ» – всього два очка.

Обом командам не можна програвати, оскільки на кону стоять надзвичайно важливі очки. Так, «Запоріжжя» займає останнє місце в таблиці, але у підопічних Поляха зараз зовсім катастрофа – п’ять поразок підряд. Останнього разу команда з півдня України вигравала ще 13 січня. «Миколаїв» став багато пропускати – це проблема. Команда рідко виграє на виїзді – це також проблема. Можливо, сьогоднішній поєдинок стане початком переможної серії для підопічних Поляха. Шанси у них є.

Сергій Завалко,

UkrBasket