Анонс матчів Суперліги 3 лютого

Миколаїв-Політехнік

«Запоріжжя-ZOG» – «Дніпро»

Запоріжжя

ЗАБ Арена

14:00

Запоріжжя-Дніпро
fbu.ua

«Запоріжжя-ZOG»

Протистояння аутсайдера і фаворита завжди цікаві. Навряд чи результат буде непередбачуваним, але господарям немає чого втрачати, тому вони зіграють на максимумі можливостей проти головного претендента на чемпіонський титул. От тільки проблема в тому, що підопічні Плеханова виграли тільки один з останніх 10 матчів на своєму паркеті, а вдома вони в середньому не набирають навіть 70 очок. По обох пунктах це найгірші показники серед усіх команд Суперліги.

«Запоріжжя» в таблиці займає останнє, восьме місце. У команди 23 очка. Відставання від «Політехніка» – два бали, якому південці й пограли в минулому матчі. Теоретично можна говорити про скорочення відриву, але шансів у підопічних Плеханова на позитивний результат майже немає проти «Дніпра», котрий на виїзді набирає по 83 бали.

«Дніпро»

У «Дніпра», звісно, бувають невпевнені поєдинки, особливо на виїзді, але навряд чи гра у «Запоріжжі» стане проблемною. У дніпрян із гостьовими зустрічами повний порядок – дев’ять перемог і дві поразки. В кубку підопічні Журавльова не залишили шансів сьогоднішньому противнику, перемігши на виїзді «+15». Однак перед тим, у Суперлізі, «Дніпро» переміг вдома лише в три очка.

«Запоріжжя» – незручний суперник, особливо враховуючи турнірне положення. Аутсайдерам немає чого втрачати, тому проти лідера вони гратимуть на повну силу. Втім, дніпряни мають бути до цього готовими. Підопічні Журавльова зіткнулися з серйозним спротивом у Миколаєві, але виграли матч в овертаймі, тому перед черговим непростим виїзним поєдинком вони вже будуть загартовані.

«Миколаїв» – «Політехнік»

Миколаїв

ПС «Надія»

16:00

Миколаїв-Політехнік
fbu.ua

«Миколаїв»

Після провального січня «Миколаїв» почав бадьоро – довівши справу до овертайму в минулому матчі проти «Дніпра». У підопічних Поляха були реальні шанси на перемогу, та дніпряни все-таки переграли суперника на його ж паркеті. Програшна серія команди налічує вже чотири поєдинки. Однак у «Миколаєва» не все так погано. Минула гра показала, що баскетболісти можуть протистояти на рівних будь-кому. В турнірній таблиці вони все ще тримаються на своєму четвертому місці, хоча відстають від «Черкаських Мавп» уже на три очка, а в «Хіміка» лише на один бал менше.

До речі:  БК Запоріжжя зобов'язався погасити борги перед гравцями в розстрочку

Намічається цікаве протистояння. Команди не так далеко одна від одної знаходяться в турнірній таблиці. «Політехнік» переміг у двох останніх матчах, тож «Миколаїв» має готуватися до серйозного натиску. Харків’яни, до речі, на виїзді набирають по 75 очок – рівно стільки, скільки підопічні Поляха набирають вдома. Тож, робити прогнози на результат цього матчу не варто.

«Політехнік»

У кінці минулого року «Політехнік» не вилазив із дна турнірної таблиці. Власне, команда  там поки що й залишається, на сьомому місці, маючи 25 очок. Однак  у підопічних Арабаджи є реальний шанс піднятися вище. «Запоріжжя» навряд чи тріумфує в матчі проти «Дніпра», тож харків’яни можуть не тільки відірватися від переслідувача, а ще й впритул наблизитися до «БІПИ», від якої «Політехнік» відділяють два бали.

У підопічних Арабаджи зараза чудова форма. В останніх двох поєдинках харків’яни перемогли «Черкаських Мавп» і «Запоріжжя». Обидва матчі команда здобула на виїзді. Це ще раз говорить про те, що «Політехнік» не боїться гостьових зустрічей, упевнено набирає на чужих паркетах по 75 балів і в матчі проти «Миколаєва» точно має шанси на перемогу. В грудні підопічні Арабаджи поступилися вдома сьогоднішньому супернику, а потім – розгромно «Хіміку» та «Дніпру». Однак зараз це зовсім інша команда, з якою варто рахуватися.

Сергій Завалко,

UkrBasket