Анонс матчів Суперліги 25 березня

Хімік-Мавпи

«Черкаські Мавпи» – «Хімік»

Черкаси

ПС «Будівельник»

14:00

Хімік-Мавпи
fbu.ua

Цікавий матч, в якому кожна команда буде відстоювати свої інтереси. Для «Мавп» цей поєдинок буде, можливо, найважливішим у регулярному чемпіонаті. Якщо черкащани виграють, підуть у плей-оф із другого місця, якщо програють – то з третього. Як відомо, чим вище фінішує команда в «регулярці» – тим краще для неї. Шанси у господарів непогані, враховуючи їхню серію із восьми перемог підряд.

«Хімік» за будь-якого результату закінчить регулярний чемпіонат на четвертому місці. Невідомо, яку позицію займе віце-чемпіон на сьогоднішній матч. Можливо, южненці не будуть надриватися і прибережуть сили на плей-оф. З іншої сторони, минулий матч «регулярки» підопічні Степановського програли і поступилися в останній очній зустрічі «Мавпам» на своєму паркеті. «Хімік» може налаштуватися серйозно, щоб помститися і закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті. Однак южненці сьогодні будуть аутсайдерами, оскільки на виїзді набирають по 77 очок – на 10 менше, ніж «Мавпи» набирають вдома. Та й форма в черкащан зараз чи не найкраща в сезоні.

«Політехнік» – «Миколаїв»

Харків

ФСК «Локомотив»

14:00

Миколаїв-Політехнік
fbu.ua

Це протистояння буде дуже цікавим, оскільки в обох команд є стимул перемогти. Враховуючи те, що «Запоріжжя» гратиме проти «Дніпра», та ще й на виїзді, «Політехнік», в разі перемоги, закінчить регулярний чемпіонат не на останньому місці – а це вже не абиякий стимул. Та й якщо не брати до уваги турнірне становище, чому б просто не подарувати вболівальникам перемогу.

До речі:  Суперліга. Кращий матч Девіса в сезоні допоміг Політехніку обіграти Хімік

У «Миколаєва» свої цілі. Команда ледь оговтавшись від довгої серії поразок знову програла – «Дніпру». Сьогодні підопічні Поляха без будь-яких додаткових причин будуть налаштовані на перемогу. Але додаткові причини є – турнірна таблиця. Вигравши сьогодні, команда отримає шанс закінчити регулярний чемпіонат на п’ятому, а не на шостому місці.

«Дніпро» – «Запоріжжя-ZOG»

Дніпро

КСК «Шинник»

14:00

Запоріжжя-Дніпро
fbu.ua

Мабуть, найменш інтригуючий матч із останніх поєдинків регулярного чемпіонату. Хоча інтрига може бути, якщо Журавльов залишить лідерів відпочивати і виставить слабший склад. Таке цілком може бути, враховуючи те, що «Дніпро» вже виграв регулярний чемпіонат, незалежно від сьогоднішнього результату.

У «Запоріжжя» стимул буде захмарним – перемогти лідера сезону в останньому матчі регулярного чемпіонату, і закінчити «регулярку» на сьомому місці, залишивши «Політехнік» на дні. Це виглядає малоймовірним, але не неможливим. У сьогоднішньому матчі багато що залежатиме не від бойовитості гостей, а від настрою господарів. Найбільша загадка даного поєдинку – яку тактику обере «Дніпро». У підопічних Журавльова абсолютно немає причин ризикувати і перемагати будь-якою ціною, тому, скоріш за все, у «Запоріжжя» будуть шанси на очки.

Сергій Завалко,

UkrBasket