Анонс матчів Суперліги 23 березня

Хімік-Будівельник

«Політехнік» – «Запоріжжя-ZOG»

Харків

ФСК «Локомотив»

18:00

Запоріжжя-Політехнік
fbu.ua

Поєдинок аутсайдерів Суперліги буде особливо цікавим. Для кожної команди цей матч – передостання можливість не закінчити регулярний чемпіонат на останньому місці. У «Політехніка» наразі 32 очка, у «Запоріжжя» – 31. У господарів серія із п’яти поразок. В підопічних Плеханова, в принципі, ситуація не краща – із січня по березень його команда виграла тільки три матчі, тому й займає останнє місце в таблиці. Судячи зі статистики, «Запоріжжя» сьогодні вважається фаворитом. Підопічні Плеханова набирають на виїзді по 77 очка – це на чотири бали більше, ніж харків’яни набирають вдома.  У підопічних Арабаджи найгірший показник забитих/пропущених – «-306». В останньому матчі цих команд переміг «Політехнік» у доданий час. Очікуємо цікаве і напружене протистояння в Харкові.

«Черкаські Мавпи» – «БІПА-Одеса»

Черкаси

ПС «Будівельник»

18:30

БІПА-Мавпи
fbu.ua

Під завершення регулярного чемпіонату матч «Черкаських Мавп» проти «БІПИ» – те, що треба. Поєдинки між цими командами завжди напружені й непередбачувані, тим більше, що їм є за що боротися сьогодні. Господарям треба перемагати, що знову вийти на друге місце в таблиці. Гостям очки потрібні для того, щоб наздогнати «Хімік» і посперечатися з южненцями за четверту сходинку. Статистика каже, що черкащани сьогодні будуть однозначними фаворитами. «БІПА» – серйозна і вольова команда. Однак одесити на виїзді набирають лише по 72 очка, а «Мавпи» вдома – по 87. Підопічні Міхельсона зараз у чудовій формі – в них сім підряд перемог, включаючи перемогу над «БІПою» 4 лютого. В останньому матчі підопічні Юшкіна з’їздили в Київ, звідки повезли додому поразку в 17 очок. В Черкасах одеситам буде, як мінімум, непросто.

До речі:  Дніпро втретє поспіль виборов Кубок України з баскетболу

«Дніпро» – «Миколаїв»

Дніпро

КСК «Шинник»

19:00

Миколаїв-Дніпро
fbu.ua

«Дніпру» треба перемогти ще в одному матчі, щоб точно виграти регулярний чемпіонат. Звичайно, дніпряни постараються зняти всі запитання сьогодні і, скоріш за все, це їм вдасться. «Миколаїв» у останньому матчі переміг «Хімік», але до того команда мала серію із дев’яти поразок. Для «Дніпра» «Миколаїв» непростий суперник – в останній очній зустрічі підопічні Журавльова перемогли тільки в овертаймі. Та навряд чи в сьогоднішній ситуації це буде серйозним показником для обох клубів. Дніпряни вдома програли тільки один раз. На своєму паркеті лідери Суперліги набирають по 89 очок. «Миколаєву» треба перемагати, щоб зберігати шанси на покращення турнірного становища й обійти «БІПу». Однак на виїзді підопічні Поляха грають скромно, набираючи по 75 балів. Проти «Дніпра» цього не вистачить. Фаворит – очевидний, але є надія, що гості зможуть хоча б нав’язати боротьбу.

«Будівельник» – «Хімік»

Київ

Палац Спорту

19:00

Хімік-Будівельник
fbu.ua

Матч «Будівельника» і «Хіміка» – чудове завершення ігрового дня. Напруга буде – однозначно. Кияни борються з «Мавпами» за друге місце в таблиці, тому їм необхідно перемагати. В южненців залишаються шанси на третє місце, хоча зараз їм важливіше не втратити четверту сходинку, щоб в плей-оф мати перевагу домашнього майданчика. В останній очній зустрічі підопічні Степановського перемогли вдома з різницею в одне очко. Обидві команди останнім часом грають невпевнено – то виграють, то програють, від чого сьогоднішнє протистояння буде тільки цікавішим, напруженішим і непередбачуваним.

Сергій Завалко,

UkrBasket